Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 21 lut 2013 17:21 

Rejestracja: 21 lut 2013 16:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Witam mój problem polega na tym ze po instalacji sterowników lg Ulits nie działa ani inne programy pisze com port closed czy coś takiego nie da się zaktualizować właściwie naprawić telefonu, zainstalowałem USB PortMapping Setup_1.7.zip i udało mi się zainstalować Custa Chodź instalacja przeszła dziwnie wyskoczył jakiś błąd rozpakowywania Instalowałem Programem LGUI Jaki i LG Ulities I To samo a po instalacji CUSTA I Włączeniu telefonu wszystko było uszkodzone nie miałem menu ani nic telefon jak by działał zainstalowałem jakiś odchudzony Cust V10B A Potem http://chomikuj.pl/Kujakov/CUST+LG+GM360+FREE+! ten i wszystko było uszkodzone w tych custach brak napisów przycisków i dlaczego tak sie dzieje pomocy chciałbym mieć takiego Custa i żeby działał jak należy także proszę o pomoc z góry dziękuje.

-- 21 lut 2013 17:37 --

Ps Bardzo zależy mi na instalacji tego Custa do którego linka podałem to jak by się dało to jeszcze to wytłumaczyć i było by super a jak komuś się pisać nie chce to może skype podać

-- 21 lut 2013 17:44 --

A i USB Map nie wykrywa telefonu a po podłączeniu go do kompa ładuje sie

-- 21 lut 2013 17:53 --

A I posiadam Windows 7 64Bit

Tutaj Fotka jak to wygląda dodam iż własnie przed chwilą ******* się opcja dzwonienia Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 22 lut 2013 14:58 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Musisz uruchomić wszystko z GSMulti w zgodności z Windows 2000 i jako administrator.


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 lut 2013 19:16 

Rejestracja: 17 maja 2011 14:15
Posty: 2
Marka telefonu: Apple
Wersja SW/OS: V10a
Sieć: Orange
I jeszcze jedno pytanie jak wgrywać Widgety do Custa Jest jakiś poradnik do tego

-- 25 lut 2013 19:16 --

PS Pisze z innego konta


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 lut 2013 20:06 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Po pierwsze można mieć tylko jedno konto, inaczej będę musiał Cię zbanować. Po drugie tak jak w KP500.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 lut 2013 20:40 

Rejestracja: 17 maja 2011 14:15
Posty: 2
Marka telefonu: Apple
Wersja SW/OS: V10a
Sieć: Orange
Wybacz zalogowałem się na stare nie świadomie bo miałem inne hasło i wpisałem te co miałem do tego konta dobrze możesz mi usunąć te konto będę pisał z tego w temacie, i jeszcze jedna prośba czy dostane poradniki do tego bo za dużo mi to nie powiedziało że tak jak w KP500 Albo mi wytłumacz jeśli możesz lub daj link do poradnika.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 lut 2013 22:25 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Masz w dziale kp500 podmianę CUSTa tzn. poradnik.

Wysłano z LG GT540 używając Tapatalk 2


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 lut 2013 00:23 

Rejestracja: 21 lut 2013 16:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Mógłbyś dać link do tego i pytanie czy ja mogę zaimplementować Jakiś Widget np chciałbym ten http://chomikuj.pl/bidon184/Motywy+GM36 ... +by+snzuev do mojego Cust Którego zgrałem z telefonu i jeśli sie da to mi wytłumacz lub odeślij do jakiegoś poradnika jeśli chcesz to podam ci gg Chyba że nie będziesz chciał mi pomóc, ale jeśli byś mógł było by super.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 lut 2013 19:00 

Rejestracja: 21 gru 2010 14:49
Posty: 264
Pochwały: 110
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: LiGux
Sieć: T-Mobile
PhoneM pisze:
Masz w dziale kp500 podmianę CUSTa tzn. poradnik.

Wysłano z LG GT540 używając Tapatalk 2


Chyba o to chodziło,tyle że tu masz na podstawie kp500,u Ciebie będzie podobnie :-)
viewtopic.php?f=5&t=1806


Pochwały przyznane za post: 2

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 lut 2013 22:06 

Rejestracja: 21 lut 2013 16:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Ale jak ja wypieprzę wszystkie pliki z folderu DMF To nic nie będzie to weźcie mi tylko wytłumaczcie jak wgrać do Custa o ten Widget bardzo mi zależy http://chomikuj.pl/bidon184/Motywy+GM36 ... +by+snzuev i prośba jeszcze czy może ktoś go spolszczyć dla mnie bo ja nie potrafię tam coś jest po rusku naknocę coś i mi figa z widgetu Dzięki z góry za pomoc jeśli takiej mi udzielicie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lut 2013 18:14 

Rejestracja: 21 gru 2010 14:49
Posty: 264
Pochwały: 110
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: LiGux
Sieć: T-Mobile
Wgrać do CUST-a go nie można bo będzie reset na logo,można tylko do pamięci tela do folderu flashcontents.Co do tłumaczenia to masz tam u Bidona i tu na forum tutki jaj i co.Chcesz modować telefon-musisz poznać podstawy.Ten akurat widget można spolszczyć w pliku config.xml . Łatwo poznać ruskie "Контакты" to Kontakty,proste.


Pochwały przyznane za post: 2

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lut 2013 19:40 

Rejestracja: 21 lut 2013 16:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
To mam małą prośbę tutaj masz link do widgetu https://mega.co.nz/#!RAo2SZSQ!DocxhDuUC ... NIBWzVqyWk i Wielka prośba do ciebie czy mógłbyś mi przygotować folder flashcontents z tymi plikami żebym ja mógł wrzucić na telefon od razu na pamięć bo jak ja to robiłem to albo był czarny ekran i nic nie było albo działało tylko menu główne nic więcej i znikało bardzo bym cie prosił i wrzucił mi to w archiwum na jakiś hosting a ja bym pobrał, byłoby super wiem że męczę ale zależy mi i jeszcze jak byś mógł to do tej paczki wrzuć loadery chyba że nie masz to poszukam Dzięki z góry


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lut 2013 20:28 

Rejestracja: 21 gru 2010 14:49
Posty: 264
Pochwały: 110
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: LiGux
Sieć: T-Mobile
Wgrywasz loadery do CUST-a,są dwa rodzaje , kierujące do pamięci telefonu lub na kartę pamięci.
Jeśli wszystko poszło dobrze i jak włączysz telefon powinno być czarne tło;]
Nie martw się to normalne. Teraz podłącz telefon do USB i otwórz przez PAMIĘĆ MASOWA.
Teraz wybieramy albo robimy foldery na karcie pamięci albo na pamięci telefonu.. ja polecam zrobić foldery na karcie pamięci gdyż mamy tam więcej miejsca.. Więc wchodzimy na komputerze na naszą kartę pamięci i tworzymy nowy folder FlashContents ..otwieramy folder i tworzymy tam kolejne trzy foldery obok siebie: Widget , keylock i TopMenu ..teraz mamy wszystko uporządkowane. Do folderu widget wklejamy jakiś widget pobrany z forum w dziale motywy/widgety i wklejamy bezpośrednio do tego folderu z nazwą Idle_Widget.swf (albo .dmf zależy jaki pobierzemy format ;) ) ..i tak robimy z folderem keylock i TopMenu.. Teraz wyłączamy i włączmy telefon i TaDA ! :mrgreen: cieszymy się nowym wyglądem ;) ..aha i do folderu keylock wklejamy jakiś keylock o nazwie Idle_Keylock.swf (albo .dmf) ..a do folderu TopMenu wklejamy jakieś menu o nazwie TopMenu.swf (albo .dmf)

Tu masz loadery na kartę pamięci


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lut 2013 20:40 

Rejestracja: 21 lut 2013 16:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
A co z resztą plików ? tych o nazwach lockscreen menu multimedia winamp xperia app i folderem o nazwie galaxy ? i tam nie ma keylock pliku ani TopMenu a zresztą pobierz te paczkę i potem mi wytłumacz co mam z tymi plikami zrobić a jak ci się będzie chciało to je przygotuj w odpowiednich pod folderach w folderze FlashContents

-- 27 lut 2013 20:46 --

A i jaki mam zmienić Główny poziom menu mam 3 Zygzak Przewijanie i Ekran Po Ekranie ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 lut 2013 21:06 

Rejestracja: 21 gru 2010 14:49
Posty: 264
Pochwały: 110
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: LiGux
Sieć: T-Mobile
Wysłałem Ci PW.


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h