Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 11 sie 2012 11:54 

Rejestracja: 11 sie 2012 11:36
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Sieć: Plus
Bardzo prosze pomóżcie mi .. wgrywalem jakieś menu i nie zadziałało mam czarny ekran cały po uruchomieniu telefonu tylko środkowym przyciskiem moge wejsc w zadania i cos zrobićnatomiast ani menu ani tapet nie ma jest czarne tło całe , prosze dajcie mi jakieś wpełni działające menu bo ja tylko podmieniłem w flash contest a wcześniej mialem jakieś z forum i działało ale zachciało mi sie nowego i wyszła kicha.. kopsnijcie jakieś menu działające na 100% do flash contest żebym wkleił alb o custa mi dajcie jakieś dobrego żeby działał proszę :( Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 sie 2012 16:31 

Rejestracja: 04 lip 2011 11:14
Posty: 56
Pochwały: 15
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Wersja SW/OS: V10b
Sieć: Plus
hmm..? czy mógłby ktoś być tak miły i nie kasować moich postów? odpisałem chłopakowi jako jedyny w tym temacie i jeszcze usunęli ..eh.. ..to chyba nie zbrodnia odpisać coś konkretnie? czy nie?
Moderator Globalny PhoneM:

Nie ja usuwałem, nie do mnie pretensje.



Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 sie 2012 20:17 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
bo widzisz konrad ,tak to jest na tym forum,jest global i jest pewien specjalista,i obojętnie co ty nie napiszesz oni wiedzą lepiej ,ale ani jeden ani drugi ni9gdy nie tuningowali tego telefonu,mało tego kompletnie nie znają sie na programie ,który by mógl takowyz telefon z tunningować i ot co ,taka cała bajka ;e ,całe szczęscie że na tym forum jest BB bo tak to userzy by wogle zgłupieli <papa>

Specjalista Immortalis:

A byłeś u mnie i u PhoneM'a, że wiesz, że nie tuningowałem i on też nie? Bo nie masz racji. I nie powinno cię to obchodzić.
Rozpoczęcie dyskusji ze mną bądź z dowolnie innym użytkownikiem skutkować będzie punktem karnym w wysokości jednego lub więcej ostrzeżeń.


Moderator Globalny PhoneM:

Uroczyście oświadczam, że tuningowałem ten telefon, i to nie raz, jakiś problem? Masz dowód > http://www.youtube.com/watch?v=eb-84m0O_GA Koniec dyskusji.



Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sie 2012 12:49 

Rejestracja: 11 sie 2012 11:36
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Sieć: Plus
konrad napisz mi jeszcze raz bo niestety nie widziałem tego ,z góry dzieki wielkie :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sie 2012 14:19 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Bidon dla jasności Oni zajmowali się tuningiem od strony praktycznej... Przynajmniej wgrali z raz cust, nie to co Ty... Sam tworzysz problemy, których mogłoby nie być...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 sie 2012 17:13 

Rejestracja: 04 lip 2011 11:14
Posty: 56
Pochwały: 15
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GM360
Wersja SW/OS: V10b
Sieć: Plus
Kamil19947 pisze:
konrad napisz mi jeszcze raz bo niestety nie widziałem tego ,z góry dzieki wielkie :)


Kamil chodzi o to że masz prawdopodobnie loadery tylko nie wiesz jakie do końca teraz ..jest kilka wersji które różnią się tworzeniem folderów czy to na karcie pamięci czy na pamięci telefonu.
Musisz wyczaić które masz i zajrzyj w temat gdzie powstały te loadery i zobacz jakie są ścieżki do tworzenia folderów.. czy to na pamięci telefonu czy na karcie pamięci ;) zrób te foldery i wpakuj tam plik odpowiedzialny za topmenu.. będzie to plik TopMenu.swf albo TopMenu.dmf ..zależy właśnie od loaderów ..może być i tak że ten i ten będzie czytać ..tak w ogóle to napisałem Ci prywatną ale jeszcze nie odebrałeś ..dałem Ci tam małe info także warto zajrzeć

PhoneM nie powiedziałem że to Ty usunąłeś ..tylko że ktoś usunął.. dam sobie rękę obciąć że odpisałem chłopakowi w temacie a później już nie było postu

bidon ma trochę racji ale to tak na marginesie :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h