Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 gru 2009 21:04 

Rejestracja: 19 paź 2009 22:02
Posty: 26
Pochwały: 44
Wersja SW/OS: AT_V10e
Witam wszystkich . No więc ukrywam się pod nickiem Onibus :) , ciasteczko mam już prawie 2 miesiące i od tego czasu jestem na forum , ale dopiero od niedawana jestem aktywny. Interesuję się historią, siatkówką , chętnie czytam książki fantasy. Pochodzę ze Śląska . Można mnie też znaleźć na Wikipedii :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 gru 2009 21:18 

Rejestracja: 03 gru 2009 23:00
Posty: 21
Pochwały: 3
Wersja SW/OS: GT500 v10e
Witam z Malborka, ciacho w serwisie... szkoda


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 gru 2009 08:45 

Rejestracja: 04 gru 2009 11:26
Posty: 6
Siema jestem Marek z Suwałk.Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem COOKI.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 11 gru 2009 10:46 

Rejestracja: 11 gru 2009 00:27
Posty: 0
Siemka,Piotr z Rumi się kłania :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 gru 2009 19:46 

Rejestracja: 30 lis 2009 20:16
Posty: 514
Pochwały: 219
Marka telefonu: Sagem
Sieć: Play
Yoł !. xD. Jestem Nightman xd. Krótko o sobie xd, hmmm bez muzyki mnie nie ma xd ;d. Uwielbiam też edytować wszystko i wszystkich xd ;d. Różne gry przerabiam często xd ;d. Oraz muzę xd. Zainteresowań mam jak widać mnóstwo !! xd. Przywitałem na forum nie dawno. Ale nie mam zamiaru szybko odchodzić xd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 02:45 

Rejestracja: 29 maja 2009 18:03
Posty: 187
Pochwały: 27
Witam serdecznie dumnych posiadaczy ciacha :)
Imię mam dość niecodzienne - Wilhelm a w sieci istnieję pod nickiem wiliextreme.
Jestem zarejestrowany na Forum KŚ, YT, Miniclip i jeszcze kilku stronkach...
Urodziłem się w 1995roku (nie będę pisał wieku bo bym musiał zrobić Edita co rok :P), mieszkam w Rudzie Śląskiej.
Interesuję się informatyką, grami i piłką nożną. Z chęcią udzielę pomocy w kwestiach związanych z oprogramowaniem, sprzętem i innymi informatycznymi aspektami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 gru 2009 10:26 

Rejestracja: 12 gru 2009 16:58
Posty: 4
Czesc wszystkim ;) Mam na imię Kinga, jestem 22letnia studentka ekonomii :P od kilku dni namiętnie śledze to forum, ciacho planuje kupic na dniach.
Pozdrawiam ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 gru 2009 16:58 

Rejestracja: 12 gru 2009 21:37
Posty: 9
Daniel,szczęśliwy posiadacz ciacha z warszawy :]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 gru 2009 20:56 

Rejestracja: 19 paź 2009 18:52
Posty: 129
Pochwały: 67
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: babolek
Sieć: Plus
Marika :P Mieszkam w Poznaniu xd i mam 15 lat... ciacho mam od 7 grudnia ;]

//Mad: Witam, witam ^^ Nawiasem mówiąc, fajnie się rozmawia ^^


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 gru 2009 09:58 

Rejestracja: 20 gru 2009 07:43
Posty: 124
Pochwały: 39
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia X8
Sieć: T-Mobile
Sieć#2: Plus
A'Yo nazywam się * i pochodzę z *. Lubie siedzieć na kompie, (chociaż czasem klawiatura wbija mi się w dupę). Gram w San Andreas Multi player i Single player na Serverze RPPL, w plemiona i inne takie gówna xD. Ciastko mam od wczoraj xD (dzisiaj. 20.12.2009). I nieiwem co dalej napisać więc Pozdro "DAJ KAMIENIE". :mrgreen:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 gru 2009 14:27 

Rejestracja: 20 gru 2009 11:18
Posty: 100
Pochwały: 21
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: MyPhone
Wersja SW/OS: v10i
Sieć: Orange
Elo ;D Mam na imię Szymon ;P mam 14 lat xd Interesuję się telefonami, sportem, komputerami i wszystkim co z tym związane ;] ciacho mam od 17 grudnia 2009 roku ;D pozdro :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 gru 2009 14:37 

Rejestracja: 13 gru 2009 19:00
Posty: 1154
Pochwały: 253
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: Mi 10
Sieć: Orange
Mam na imię Olek, jestem ze Szczecina, mam 12 lat, interesuje się komputerami, systemami Windows. Moje ciacho mam od września. :P Na YT jestem jak tutaj. (KarbonxD)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 gru 2009 21:51 

Rejestracja: 16 gru 2009 21:57
Posty: 35
Pochwały: 3
Wersja SW/OS: V10d
Hi! Nazywam się Makaw wcześnie głównie interesowałem się konsolą PSP oraz przerabianiem filmów teraz mam Ciastko od kilku dni i w sumie jest git xD


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 gru 2009 19:54 

Rejestracja: 24 lis 2009 15:44
Posty: 4
Dominiq,:D imie jest chyba oczywiste.
wszystkich grubo witam:) mam lg od 2miechów i mi sie prze podoba:D

elo :ugeek: :D :D :D :D :D :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 gru 2009 16:31 

Rejestracja: 09 gru 2009 16:02
Posty: 13
Witam!
Jestem Michał, mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim (Gorzów Wlkp. leży w Lubuskim, nie jak większość uważa w Wielkopolsce). Obecnie uczę się w liceum na profilu obcojęzycznym, a w wolnych chwilach jak każdy spotykam się ze znajomymi, uprawiam wszelakie sporty oraz ogarniam różnego rodzaju gry PC.
Pozdrówka ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 gru 2009 22:19 

Rejestracja: 01 wrz 2009 17:31
Posty: 104
Pochwały: 14
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10i
Witam, nie przywitałem się chyba jeszcze i raczej nie zauważyłem tutaj mojego posta więc...

Nazywam się Robert mieszkam w Tychach jestem fanem GKS Tychy i londyńskiej Chelsea. Mój nick to Darth ponieważ lubię Star Wars i Sithów, którzy mają podobną ideologię do mojej. Kocham hokej i piłkę nożną, kocham gry o tematyce gwiezdnych wojen, ale również fifę, pes'a, nhl oraz GTA.
To tyle ode mnie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 28 gru 2009 20:11 

Rejestracja: 28 gru 2009 20:08
Posty: 0
Cześć nazywam się Artur mam LG od wczoraj ;p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2009 11:40 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Heh to i ja się przywitam, nigdy tego nie robiłem, a na forum jestem już od... prawie od początku (telefon mam od 8 lutego, na forum jestem od 1 marca, zarejestrowany od 16 marca, moderator od początku istnienia na forum tej rangi - przyznaję jestem pierwszym moderatorem xd)

No więc, mam na imię Damian, pochodzę z Opoczna, mało znane, ale znane miasto, ale znane na całym świecie - produkcja płytek i ceramiki; mój nick to po ang Damian, no i jest podobny do imienia, więc łatwo moje imię zapamiętać :D , lubię... hm dużo leczy lubię, najbardziej Lay'sy te co marica i Madie xd
do innych zalicza się np te właśnie forum :P, a jak się tu znalazłem? Na urodziny dostałem telefon, po jakimś czasie zaczęły się kłopoty więc szukałem porady/pomocy i tak trafiłem na te forum, na początku się nie rejestrowałem, ale gdy poczułem potrzebę wypowiedzenia się, w końcu do tego doszło. Dość szybko zostałem moderatorem, praktycznie tuż po rejestracji no i jako pierwsza osoba na tym forum. Na stanowisku jestem już dość długo i się do niego przyzwyczaiłem, choć praca jest ciężka i nużąca - nie polecam :twisted: ale fajnie jest czasami pogadać w "tajnym dziale" Co do stanowiska, mam na forum 2 osobowości i to podkreślam, jedna to zwykły wesoły user, z lekkim poczuciem humoru, może nawet trochę zabawny - nie wiem, sami to musicie ocenić - który zawsze coś napisze (zazwyczaj głupiego) na forum, druga zaś, to srogi, bardzo wyczulony na przestrzeganie regulaminu moderator który rozdaje ostrzeżenie za ostrzeżeniem, pouczający innych itp. No tej drugiej osobowości to ja sam nie lubię, za wredna xd
Hm mam nowe hobby - klejenie modeli - a raczej zaczynam mieć :mrgreen:, lubię słuchać muzyki (ulubione zespoły to Crystal Castles, Rammstein, Korn oraz nowości popowe np Rihanna - Russian Roulette, Timo Maas - First Day (Feat. Brian Molko), One Republic - All The Right Moves itp. ), oglądać ciekawe nowości filmowe, grać w gry i bawić się Cookiem oczywiście. Nie lubię za to piłki nożnej (mimo iż jestem chłopakiem), jedyny sport który mnie odrzuca i wnerwia na samą wzmiankę o piłce nożnej dostaję szału :lol:
Na forum jako zwykły user, staram się pomagać w sprawach nie tylko telefonu ale innych na tyle ile jestem w stanie, jako moderator staram się pouczać i pomagać w sprawach "regulaminowych".
Ostatnimi czasu można mnie było spotkać jako - Jednoosobowy tłum rozwydrzonych dzieci - a to za sprawą tzw. "Eventu Wigilijnego", miałem zmieniony nie co avek i podpis na niecodzienny oraz moje zachowanie było dość dziwne co potwierdzą inni moderatorzy czytając w czasie świąt temat dot. różnych spraw w dziale dla administracji.
Co by tu jeszcze o sobie napisać? Sam nie wiem, dość dużo napisałem, a tak na prawdę prawie nic, bo by siebie opisać potrzeba bardzo wielu zdań oraz pomocy innych osób z najbliższego otoczenia, zatem będę powoli kończyć.
Dodam jeszcze że nie musicie się mnie bać, tak tylko wyglądam ale tak naprawdę zazwyczaj jestem nieśmiałym, trochę zabawnym lecz z dużym poczuciem humoru userem.

Dobra, kończę bo za dużo się rozpisałem, miało być krótko a wyszedł prawie cały życiorys :lol:

Pewnie i tak nikt nie przeczyta ale co tam xd nigdy tu nie pisałem więc.. postanowiłem napisać coś o sobie i "przedstawić się"

Pozdrawiam ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 22:39 

Rejestracja: 19 paź 2009 17:40
Posty: 147
Pochwały: 14
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10f_07
Sieć: Plus
Elo!! Na imię mam Radek, urodziłem się 1994 roku, interesuję się informatyką(szczególnie samymi kompami),telefonami iiii różnego rodzaju sportem,najlepiej sportem ekstremalnym;] LG mam od 3 miesięcy i jestem z niego w miarę zadowolony:)
Pozdrawiam ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2009 23:25 

Rejestracja: 15 paź 2009 18:08
Posty: 2
Wersja SW/OS: v10e
Siema !!
Jestem Mati mam 14 lat.Jezdze na quadzie i interesuje sie troche informatyka .LG mam juz od 6 miechow i jestem z niego nawet zadowolony
Pozdrawiam :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 218 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h