Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 07 lis 2011 19:05 

Rejestracja: 20 gru 2009 07:43
Posty: 124
Pochwały: 39
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia X8
Sieć: T-Mobile
Sieć#2: Plus
Cześć, ostatnimi czasy na naszym SB toczy się zacięta dyskusja a propos naszych gust, sub-kultur oraz stylów. Postanowiłem założyć temat, w którym będzie mogli pochwalić co nam się podoba, jak my się ubieramy, czego słuchamy i co sądzimy o innych stylach :) (oczywiście bez urażania innych).

To zacznę od siebie:
Przynależę, a przynajmniej tak uważam, do sub-kultury Metali, wiecie cięższa muzyka (różne odmiany metalu). Co do mojego stylu, to nie do końca mam taki wypracowany, aczkolwiek staram się go "wykończyć", tzn dokupić potrzebne akcesoria ubrania.

Ubieram się zazwyczaj na czarno tzn:
Skórzana kurtka, jeansy, bądź czarne spodnie (właśnie ich aktualnie potrzebuje), czarna koszulka, glany. Na dodatek posiadam Średnio długie włosy (haha, wiecie zapuszczam), i używam takich akcesoriów jak pieszczocha, czarne soczewki do oczu, mam zamiar zakupić pasek ćwiekowany bądź z piramidkami (racze druga opcja, będzie pasował do pieszczochy), oraz zastanawiam się nad arafatką.
Nie przepadam za stylem dresów i skejtów.

To tyle o mnie! Teraz napiszcie o swoich gustach :).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2011 19:16 

Rejestracja: 17 gru 2009 12:17
Posty: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10d
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: SE W200i
Do mnie chyba SkinHead [SHARP oczywiście;) ] albo raczej łowca żadnego durnego nazi. Harringtonka z naszywką SHARP do tego glany, czerwone szelki, dżinsy podwinięte albo bojówki w glanach. Bania nie łysa, no prawie nie łysa.

A co do samego tematu to sądzę że pomysł nie jest zły ale trzeba się liczyć z tym że mogą wyniknąć jakieś spory ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2011 19:17 

Rejestracja: 20 gru 2009 07:43
Posty: 124
Pochwały: 39
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia X8
Sieć: T-Mobile
Sieć#2: Plus
O0167 pisze:
A co do samego tematu to sądzę że pomysł nie jest zły ale trzeba się liczyć z tym że mogą wyniknąć jakieś spory ;)


Oczywiście, że będą i o to chodzi :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2011 19:51 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Ja tam nie mam jakiegoś szczególnego stylu czy kultury. Ubieram się lekko na 'sportowo'. Lubie nosić trampki, jeansy i tuniki. Od czasu do czasu noszę glany. Słucham rocka, trochę popu oraz j-pop'u. Nienawidzę koloru różowego na ubraniach (jedynie małe ich elementy toleruje). Nie noszę kolczyków, mam włosy trochę długie (do bioder). Nienawidzę emo-pokemonów i sweet faneczek.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 lis 2011 20:20 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Co tu dużo gadać, słucham Rapu, ubieram się w dresy, ale nie należę do "JP" i innych takich ... Poprostu dres jest dla mnie wygodny i tyle ;] nie toleruję Metalu (niektóre Metale których znam są spoko, więc tutaj raczej wyrażam niechęć do gatunku muzyki), oraz wszelkiego kiczu jakimi są skejty, "biebery" i inne take odpady społeczeństwa.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lis 2011 19:16 

Rejestracja: 23 sie 2011 18:25
Posty: 0
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Brak
Jam jest Metal! Tak to słowo w Świebodzicach budzi grozę, ponieważ, jest ono, niestety, przesycone JP'ekami i "bieberami". Czarny i jego wszystkie odcienie ;] mój ukochany kolor. Słucham metalu, ale przede wszystkim zespołów/gatunków, które budzą kontrowersję ;] czyli np. Black(to nie tylko "szatanizm"), Death(nie tylko Nergal xD), Blakened(połączenie obu poprzednich) i NSBM Metal (Narodowosocjalistyczny Black Metal). Oczywiście, jako filmowiec uwielbiam muzykę filmową, ale tylko dwóch kompozytorów Hans Zimmer(Piraci z Karaibów, Gladiator) oraz John Williams (Star Wars, Indiana Jones, Harry Potter). Chodzę na czarno, całkiem na czarno, koszulka, spodnie do tego arafatka. Nie mam długich włosów, nie każdy metal musi mieć długie włosy, bo niby gdzie to jest napisane xDD
Kiedyś zastawiałem się nad ideologią gotów i satanizmu, ale to nie dla mnie, zwłaszcza, po tym drugim od czego miałem niemiłe wrażenia. To tyle ode mnie :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lis 2011 19:22 

Rejestracja: 20 gru 2009 07:43
Posty: 124
Pochwały: 39
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: Xperia X8
Sieć: T-Mobile
Sieć#2: Plus
Tak niestety nasze Ś-ce są przepełnione JP'kami! Die *cenzura*!

Moderator Globalny PhoneM:

Nie używamy wulgaryzmów, nawet w językach obcych.



Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 lis 2011 23:05 

Rejestracja: 23 sie 2011 18:25
Posty: 0
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Brak
Oh, Daxer, wystarczyło napisać, że ich życie to jest "vanitas vanitum et omni vanitas" :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 lis 2011 12:44 

Rejestracja: 09 sie 2009 14:07
Posty: 1939
Pochwały: 418
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S7 Edge
Wersja SW/OS: android 7.0
Sieć: Inna
Ja jestem zwolennikiem subkultury hip-hopowej. Luźne ciuchy to to w czym czuję się dobrze. Dresy, jeansy z opuszczonym krokiem, większe koszulki niż to konieczne, bluzy z kapturami. Z obuwia to Nike Dunk albo trampki. Lubię wyróżniać się z tłumu. Czyli wszelkie kolorowe gadżety są u mnie mile widziane (kolorowe sznurówki, opaski, czasami arafatka, czapki z daszkiem itp). Czego nie lubię? Plastików, punków, dzieci neo i płacenia podatków. Czego słucham? Hip-hop (byle nie polski), rap (wybrani wykonawcy), hardstyle, jumpstyle, house, electro, i po trochu z innych gatunków. Ogólnie wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Jestem tolerancyjny, więc nawet jeśli nie przepadam za jakąś subkulturą to nie skreślam od razu kogoś ze względu na to, że właśnie do niej należy. To by było chyba na tyle :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 lis 2011 14:10 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Ja też nie skreślam osoby należącej do danej grupy, dlatego że do niej należy, poprostu jak widzę że zachowuje się tak a nie inaczej, a przy okazji należy do grupy której nie znoszę, to jest u mnie skreślony ... ale są od tego wyjątki.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2011 00:02 

Rejestracja: 07 sie 2010 20:31
Posty: 102
Pochwały: 16
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: v10f_07
Sieć: Heyah
Drugi model telefonu: SE Xperia X8
Sieć#2: T-Mobile
Widze że nikt nie podziela moich zainteresowań. Słucham electro-house, trance, hands-up i dubstep. Od początku gimnazjum, do 3 klasy technikum włącznie (czyli obecnie) gram na szkolnych dyskotekach i 18stkach. Co do ciuchów-noszę skejtowskie buty, czarne spodnie średniej szerokości i luźne bluzy, zazwyczaj białe lub jasnoniebieskie. Podzielam zdanie PhoneM z postu wyżej :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2011 10:42 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Ja to tylko rock, metal, punk aktualnie słucham głównie Kings Of Leon i oczywiście muzyka filmowa. Ubiór to głównie zielone koszulki, brązowe i czarne, koszula w kratę dużą kratę czarno-bialą, czerwono-czarną lub zielono-czarną do tego brązowe spodnie lub jeansy. Buty to glany, trampki i moje ulubione mokasyny z beżowej skóry.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2011 12:01 

Rejestracja: 07 sie 2010 20:31
Posty: 102
Pochwały: 16
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: v10f_07
Sieć: Heyah
Drugi model telefonu: SE Xperia X8
Sieć#2: T-Mobile
Mokasyny? <shock>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 lis 2011 15:07 

Rejestracja: 23 sie 2011 18:25
Posty: 0
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: Brak
Ray pisze:
Ja to tylko rock, metal, punk (...) i oczywiście muzyka filmowa.(...).


Myślę, że się będziemy dogadywać ; )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 lis 2011 14:18 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
takie http://fajnebuty.com/product/image/464/ASHTON-P.jpg

nom up myślę że tak


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h