Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 31 maja 2011 20:38 

Rejestracja: 24 kwie 2009 07:46
Posty: 102
Pochwały: 38
Witam tutaj barto z forum. Znacie mnie głównie z kilku rozpoczętych ale nie skończonych motywów, oraz pakietu iTricks jak i zrobionego wraz z użytkownikiem Sithani pierwszego działającego iBeer'a na LG Cookie. Ogólnie kończę już jakiekolwiek działania na forum (chociaż prawdę mówiąc i tak dawno się nie odzywałem), z powodu nowego telefonu - Samsung Galaxy S II (i9100). W tym miejscu chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy. Nad motywem pracowałem w wolnym czasie. Ogólnie odkryłem kilka nowych funkcji, których chyba jeszcze nie było (np. skanowanie katalogu flashcontest w celu listy plików z poziomu telefonu), jednak osobiści nie mam talentu od strony wizualnej toteż zaprzestałem jego robienie, jeżeli będzie dużo chętnych postaram się wrzucić kod AS, tego co dokonałem w motywie Future OS. Na koniec chciałbym powiedzieć, że dopiero teraz zrozumiałem, że telefon LG Cookie, pomimo tego, że LG, nie wykorzystało jego potencjału, który jest całkiem spory, nie jest czymś super. To zwykła zabawka dla 10 latka (chociaż 10 latek w tym momencie, zapewne zakpił by sobie z cookiego), więc nie ma sensu bawić się w robienie z niego iPhona, ponieważ jest to tylko strata czasu i choćbyś był programistą 100, a nawet 1000 razy lepszym ode mnie, to ograniczać cie będą możliwości ciastka. Po tym forum widzę, że jest tu masa dobrych programistów, grafików, czy innych osób, które mogą rozwinąć skrzydła, ale uwierzcie mi że umiejętności i determinacja nie wystarczą na zmienienie skały w diament.
Zmieniając temat informuję że mam do sprzedania telefon LG KP500 w stanie bardzo dobrym, mogę sprzedać z oprogramowaniem oryginalnym lub zmienionym. Cena 120 zł, oczywiście możecie zaproponować niższą. W sprawie kupna pisać na PW.
W każdym razie pozdrawiam wszystkich forumowiczów, i życzę powodzenia.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 maja 2011 21:58 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Przebrnąłem przez te 'wypracowanie' i zgadzam się z Tobą w 100% a'propos cookiego. Mam jeszcze prośbę: czy mógłbyś napisać recenzje tego telefonu oczami 'szaraka'? Te na necie są niedokładne, powodem tego jest to że SGS II zaledwie parę dni temu miał premierę w Pl. Bo na przykład dzisiaj czytałem o jakiś przebarwieniach na ekranie ... A fajnie jest wiedzieć co Koreańczycy nowego wnieśli do świata GSM ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 cze 2011 08:06 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Przecież on skończył działalność tutaj.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h