Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 05 sty 2010 15:40 

Rejestracja: 22 wrz 2009 18:51
Posty: 236
Pochwały: 32
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: Dream/G1
Wersja SW/OS: Android 1.6
Sieć: Play
Czyli KAŻDY facet z długimi włosami jest ekhm:
Cytuj:
lamusowaty, chudy i nie męski
??

:roll:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sty 2010 15:51 

Rejestracja: 19 paź 2009 18:52
Posty: 129
Pochwały: 67
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: babolek
Sieć: Plus
Tylko Ci których ja znam ;] no wiesz, wiek 14-16, jeśli w tym wieku chłopak decyduje się na taki krok (zapuszczenie włosów) to nie jest normalny...w swój sposób :3


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sty 2010 15:54 

Rejestracja: 28 kwie 2009 17:03
Posty: 1130
Pochwały: 797
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Huawei
Model telefonu: Honor 5x
Sieć: Plus
Drugi model telefonu: LG Cookie, LG L70
Facet może mieć długie włosy jeżeli mu pasują i dba o nie! Jeju u mnie w liceum są kolesie, którzy mają długie włosy takie... takie straszne! Bleee.

Niektórym naprawdę takie pasują.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sty 2010 18:36 

Rejestracja: 30 lis 2009 22:29
Posty: 119
Pochwały: 8
Wersja SW/OS: v10e
yyy... nie trzeba być emo boyem żeby mieć długie włosy może on np. jest metalem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sty 2010 18:59 

Rejestracja: 22 wrz 2009 18:51
Posty: 236
Pochwały: 32
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: Dream/G1
Wersja SW/OS: Android 1.6
Sieć: Play
Fuuujjj, metal ZASYSA na całej lini, emo też


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 sty 2010 09:26 

Rejestracja: 04 sty 2010 12:45
Posty: 4
Ja zapuszczam włosy. Mam już za ramiona...
Przy zapuszczaniu włosów jest ważne aby używać odżywek, masek i dobrego szamponu..
Ogólnie sam proces zapuszczania jest nudny i monotonny ale efekt końcowy się liczy :)
A co do długich włosów u mężczyzn to mi się podobają o ile są mięciutki i pachnące ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 sty 2010 11:47 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Ja ma długie włosy. Zapuszczałem je rok. Ale warto było bo efekt końcowy mnie zadowolił.

Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 sty 2010 13:29 

Rejestracja: 23 paź 2009 11:11
Posty: 234
Pochwały: 19
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: desire
Sieć: Play
mi osobiscie nie podobaja sie dlugie wloski u facetow :? jak dla mnie jest to malo meskie :P cale szczescie moj facet jest tego samego zdania co ja i ma krotkie wloski :)
to samo z reszta tyczy sie dziewczyn... nie bardzo mi sie podoaja kobiety w krotkich wlosach :P malo kobiece sa wtedy :) no ale to moje zdanie z reszta o gustach sie nie dyskutuje :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 sty 2010 20:16 

Rejestracja: 25 sie 2009 09:41
Posty: 13
Mi się nie podobają. Ale znam takiego jednego 'delikwenta' , który ma 14 lat i ma włosy do ramion ;D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 sty 2010 20:20 

Rejestracja: 29 paź 2009 16:55
Posty: 4
Tak.. Teraz większość gimnazjalistów robi się na lalusiów słuchających rocka... Te zapadnięte klaty pochłonięte przez garba i włosy przylizane oraz ta grzywka na jedno oko... Porażka jakiej mało, a ostatnimi czasy coraz wiecej.

Osobiście noszę na głowie dłużesze włosy. Tył mam gdzieś do ramion, a grzywkę zakładam za uszy. No cóż... trzeba myć codziennie wieczór, nie suszyć suszarką bo się zrobi szopa.
A koledzy w szkole nic nie mają do moich włosów. A jeżeli już to wyśmiewam ich kogutopodobne szitrockezy na głowie : )

pozdro.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 07:35 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Nie wiem jak wy, ale jeśli już miałbym mieć dłuższe włosy (niż mam 8-) ) to wybrał bym ten styl:

Obrazek


Dla was pewnie wyda się to krótkimi włosami, ale jak dla mnie to już są długie, do fryzjera chodze średnio co 3 tygodnie ;) na dodatek mam fajną fryzjerkę w salonie niedaleko mnie, tam gdzie zawsze chodze, z którą można i pogadać i się pośmiać 8-) a co najzabawniejsze, pierwsze co to leci od pani fryzjerki pytanie: "Tak jak zwykle?" :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 13:07 

Rejestracja: 19 paź 2009 18:52
Posty: 129
Pochwały: 67
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: babolek
Sieć: Plus
Cwaniakov pisze:
Tak.. Teraz większość gimnazjalistów robi się na lalusiów słuchających rocka... Te zapadnięte klaty pochłonięte przez garba i włosy przylizane oraz ta grzywka na jedno oko... Porażka jakiej mało, a ostatnimi czasy coraz wiecej.


Właśnie o takich osobach wspomniałam wcześniej ;]
mój chłopak taki jest... i mi się to bardzo nie podoba


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 14:27 

Rejestracja: 12 mar 2009 21:09
Posty: 157
Pochwały: 4
Wersja SW/OS: v10e
Popieram Damona...po co robić z siebie kobiety??

Chciałbyś chodzić z kobietą co ma włosy 2cm i na żel?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 15:17 

Rejestracja: 29 maja 2009 10:24
Posty: 114
Pochwały: 10
lodyga pisze:
Popieram Damona...po co robić z siebie kobiety??

Chciałbyś chodzić z kobietą co ma włosy 2cm i na żel?


Sadze, ze jesli mialaby w sobie troche sexapilu to prawie kazdy facet by chcial. Nie tylko wlosy czynia kobiete ponetna, piekna, pozadana. Sklada sie na to wiele czynnikow: sposob chodzenia, dobor garderoby, sposob zachowania sie ( gesty, slowa itp ) oraz pozytywe wibracje bijace z daleka. Lecz najwazniejszym skladnikiem jest gust mezczyny, bo cala reszta pojdzie w las, gdy facet zechce miec zupelnie inna osobe przy sobie.

Pozdr.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 sty 2010 16:56 

Rejestracja: 29 paź 2009 16:55
Posty: 4
Moim zdaniem długie włosy (przy odpowiednim ubiorze) są bardziej męskie niż żelowe icki technobojów.

Możę popadnę w skrajność ale chyba nie powiecie mi, że dajmy na to Zakk Wylde jest mniej męski od odpicowanego, wykremowanego wyrywacza pustych dup.

Obrazek
Zakk

Nawet nie chce mi sie wchodzic na zaden durny portal spolecznosciowy w poszukiwania zdjecia fana techno.

Tyle o męskości wg mnie.


A kobieta w krótkich włosach? Czemu nie. Wszystko zależy od kształtu głowy i owalu twarzy. Jednej to bęzie pasować, innej nie. Proste.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 sty 2010 17:31 

Rejestracja: 16 gru 2009 18:50
Posty: 19
Pochwały: 14
Powiem Wam tak. Mam 16(za 2 miechy 17) lat, i moje włosy... to istny wytwór szatana.

Mam trzy rodzaje włosów na głowie XD

Proste średniej grubości(70-80%), proste grube(~20%) i kręcone cienkie(takie prawie afro, ok 5% całości. Na szczęście ich nie widać ;p) xD

W dodatku GĘSTE!! I to jak! Mam około półtora lub dwa razy więcej włosów niż normalna osoba...
Po umyciu głowy moje włosy puszą się tak zaje**śćie, iż mam chęć potraktować je podpalonym sprayem.

A jakiej długości mam włosy?...
Powiem wam szczerze, iż wolę kiedy moje włosy są średniej długości. Długość gdzieś taka jak ten koleś z obrazka co Damon wstawił. Jednak rzadko mam włosy takiej długości. Dlaczego? Leniwa ze mnie dupa, i nie chce mi się chodzić do fryzjera zbyt często, więc korzystam z jego usług raz na jakieś pół roku. Włosy (W PÓŁ ROKU!) rosną do długości ok. 10-12 cm(kiedy włosy wchodzą mi do oczu, idę do fryzjera) to je ścinam do długości ok. 4-5cm(czasem mniej) i tak w kółko.
Plus krótkich włosów: łatwe w "eksploatowaniu" i całkiem spoko wyglądają.
Plus średnich włosów: całkiem łatwe w "eksploatowaniu" i wyglądają spoko
Plus długich włosów: długa przerwa między wizytami u fryzjera
Minus krótkich włosów: wymagają żelowania
Minus średnich włosów: wymagają układania
Minus długich włosów: od "ch" roboty przy nich oraz wyglądam jak...

Podsumowanie - jeśli chcesz zapuść włosy. Ale musisz o nie dbać(odżywki itp, jak już pisały panie). Sprawdź także czy dobrze w nich będziesz wyglądać - np. stań przed lustrem i wyobraź sobie jak to może się prezentować. Mam paru kumpli, którzy dobrze wyglądają w długich włosach (do ramion). Jeżeli niezbyt będzie to wyglądać, to olej sprawę. Mniej problemów, i lepiej.
Ja miewam długie włosy tylko z lenistwa. :3


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h