Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum -http://kp500.pl/viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 11:11 

Rejestracja: 01 kwie 2009 07:54
Posty: 57
Kto jest za kim? Wasze wyniki?
Jak obstawiacie dzisiajesze wynika LM Ja typuje że Man Utd wygra z Porto i przejdzie i tak samo arsenal


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 13:26 

Rejestracja: 10 kwie 2009 22:01
Posty: 79
Pochwały: 30
Ja jestem fanem Barcy i licze na to ze w półfinale rozjedziemy chelsea tak samo jak bayern :]

1:Co do dzisiejszego meczu FC Porto vs Man UTD to mysle ze Porto dadzą ,,junajtet'' lekcje gry w pilke :P (sa w bardzo konfortowej sytuacji 2:2 na wyjeździe ) i nie sądze by grali na remis na Estádio do Dragão , także myśle ze porto przejdzie dalej a manchesteru poprsotu nie lubie jako druzyny i zycze im zeby odpadli.

2: Arsenal vs Vilareal - tu moze sie zdarzyc wszytko , takze bardzo niepewny mecz.

3:Jak porto przejdzie manchester to w polfinale z pewnoscia takze pokona arsenal/villareal , wiec zanosci sie na final FC Porto vs FC Barcelona , ale to tylko sa moje założenia ;D jako że jestem kibicem barcy.

Futbol jest nieprzewidywalny wiec zobaczymy jak to sie potoczy :D

PS.Liverpool vs Chelsea wczoraj - mecz marzeń ;d wszytko bylo na miejscu ,8 bramek , szybka gra , dramaturgia.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 13:55 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
borubar pisze:
1:Co do dzisiejszego meczu FC Porto vs Man UTD to mysle ze Porto dadzą ,,junajtet'' lekcje gry w pilke :P (sa w bardzo konfortowej sytuacji 2:2 na wyjeździe ) i nie sądze by grali na remis na Estádio do Dragão , także myśle ze porto przejdzie dalej a manchesteru poprsotu nie lubie jako druzyny i zycze im zeby odpadli.


Ta zniewaga krwi wymaga! :D Jestem wielką fanką Man Utd i Sir Alexa Fergusona, ja to poprostu wiem, że Porto u siebie przegra ;)

borubar pisze:
Arsenal vs Vilareal - tu moze sie zdarzyc wszytko , takze bardzo niepewny mecz.


Nie lubie Arsenalu, wiec wolałabym, zeby to Villareal wygrał, ale faktycznie, może zdarzyć sie wszystko...

borubar pisze:
3:Jak porto przejdzie manchester to w polfinale z pewnoscia takze pokona arsenal/villareal , wiec zanosci sie na final FC Porto vs FC Barcelona , ale to tylko sa moje założenia ;D jako że jestem kibicem barcy.


Liczyłabym raczej na finał MUFC vs. FCB ;) wiadomo, kto wygra :D Oczywiście Red Devils ;) (kto nie klaszcze, ten lubi sędziego Webb'a ;) )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 15:16 

Rejestracja: 01 kwie 2009 07:54
Posty: 57
Czerwone Diabły wygrają na Dragao skromnie ale wygrają. A co do arsenalu to wygrają i bedzie niezły półfinał. A finał Barca ManUtd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 20:33 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
No i po I polowie diabelki wygrywaja :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 21:15 

Rejestracja: 23 mar 2009 18:47
Posty: 225
Pochwały: 61
Szkoda, bo nie lubię MU i liczę na Porto, w całej Lidze Mistrzów liczę na Barcelonę, od dziecka jakoś lubię ten klub :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 21:25 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
jeszcze 7 minutek i diabelki moze wygraja :)

(nie bijcie, ja poprostu ich kocham ;) )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 21:41 

Rejestracja: 01 kwie 2009 07:54
Posty: 57
Taaaak jest United z Arsenalem.
Supeeer bramka Cristiano


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 21:48 

Rejestracja: 23 mar 2009 18:47
Posty: 225
Pochwały: 61
No Ronaldo faktycznie ładną bramkę strzelił, pamiętam jak gwizdałem na niego na meczu Polska-Portugalia, ale dzisiaj czapki z głów. To nie zmienia faktu, że dalej go nie lubię :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 15 kwie 2009 21:57 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
Tez go nie lubie ;) żel do włosów z odnózami xD
ale brameczka super :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 16 kwie 2009 10:18 

Rejestracja: 10 kwie 2009 22:01
Posty: 79
Pochwały: 30
No to finał Barca vs Man utd sie zapowiada ;) , i wlasnie wtedy drodzy fani man u ,ronaldo i społka bedą schodzili z boiska z płaczem :] jesli barca bedzie prezenetowac taka forme jak teraz a man u nic nie zmieni w swojej grze to marny wasz los. :]

Co do bramki c.ronaldo , faktycznie dobra bramka , precyzja+sila , ale faktem jest tez ze miedzy słupkami stał Helton ;s a nie Cassilas na przyklad. xD , a ronaldo dalej pozostanie laluśem , panienką i ******* w moich oczach.


@Damon
Cenzura! Popraw błędy!Jeszcze raz i warn!


to ten wyraz jest wulgarny ? ;| sorry mimo to ;/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 kwie 2009 17:09 

Rejestracja: 13 kwie 2009 16:36
Posty: 22
Mi szkoda Liverpoolu FC. Według mnie to właśnie oni zasłużyli na awans. Chelsea to żałosny klub i miala wielkiego fuksa bo LFC był o wiele lepszy tylko marnowal dobre sytuacje...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 kwie 2009 10:46 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
borubar pisze:
No to finał Barca vs Man utd sie zapowiada ;) , i wlasnie wtedy drodzy fani man u ,ronaldo i społka bedą schodzili z boiska z płaczem :] jesli barca bedzie prezenetowac taka forme jak teraz a man u nic nie zmieni w swojej grze to marny wasz los. :]


Nie sądzę ;)
Sam Ronaldo to nie cała drużyna... u podstaw jest Van Der Sar, Evra, Rooney, Rio, Carrick, Schols, Giggs... To jest prawdziwy team, a nie zbiór gwiazdeczek... ;) Poza tym Ferguson to fenomenalny strateg i nie wolno go lekceważyc ;)
Zapowiada się dobry meczyk... ;)

Radzio160 pisze:
Chelsea to żałosny klub


Zgadzam się ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 kwie 2009 20:19 

Rejestracja: 01 kwie 2009 07:54
Posty: 57
Dokładnie Chelsea jest słaba ale za czasówm Murinho było super mieli klimat, a teraz to tylko najdroźśi piłkarze i kasa Abramowicza. Malwinka zgadzam sie z tobą i do tego składu dochodzą inni wspaniali zawodnicy.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 maja 2009 21:41 

Rejestracja: 23 mar 2009 18:47
Posty: 225
Pochwały: 61
Barca !! :) :) :)

Nie wiem jak Wam, ale mi się mecz podobał, troche nerwówki, ale happy end był :P przynajmniej dla kibiców Barcy :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 maja 2009 07:08 

Rejestracja: 10 kwie 2009 22:01
Posty: 79
Pochwały: 30
Troche nerwówki , haha ???? , ja miałem całą koszulke mokrą przy tym meczu xD :D ale jak zwykle INIESTA , wspaniały piłkarz , wychowanek , swietny technik ! Doprowadzil nas do Rzymu ! , jak on to strzelił to miałem łzy szcześcia w oczach ;d a dzis w nocy wogóle nie spałem :D VISCA EL BARCA !

PS. Nawet nie potrafie tego opisac jak sie ciesze ze w tym dwumeczu zadecydowalo piekno futbolu a nie angielskie szachy. ! :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 maja 2009 16:15 

Rejestracja: 24 maja 2009 12:31
Posty: 2
AAA! i final juz jutro:D bedzie pasjonujace widowisko:) ale wygra BARCA:D hiszpański polot jest w tym sezonie nie do zatrzymania:p nie ublizajac kibicom ManU to bedzie wyrownany mecz ale jako ze kibicuje Barcy licze na potrojna korone:D:D Visca el Barca!!:)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 maja 2009 19:26 

Rejestracja: 23 mar 2009 18:47
Posty: 225
Pochwały: 61
Z tym "nie do zatrzymania" to nie tak do końca co podtwierdza ostatni mecz ligowy. Mimo to obie drużyny mają udane sezony co by tu nie mówć. Zadecyduje zapewne jak zawsze, czyli dyspozycja dnia, tu i tu są gracze z górnej półki, ale jednak myślę, że Barca ma troszeczkę "większe" nazwiska. Zobaczymy jutro :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 26 maja 2009 19:36 

Rejestracja: 10 kwie 2009 22:01
Posty: 79
Pochwały: 30
Powiem tak , barca zdecydowanie bedzie gorowac w srodku pola , xavi + iniesta + keita , w szczegolnosci pierwsza dwojka , w ataku sily sa wyrownane henry - eto - messi vs rooney tevez/berba c.ronaldo , w defensywie man utd jest o niebo lepszy niz barca , tym bardziej ze alves i abidal pauzuja za kartki ;| , obawiam sie troche o Sylvinho czy nadazy za ronaldo i czy starczy mu sil na te 90 , byc moze 120 minut , po jego wypowiedziach mozna wywnioskowac ze jest bardzo zdeterminowany , pewny siebie i bedzie walczyl o kazdy centymetr boiska , mam nadzieje ze doswiadczenie wezmie gore w tym pojedynku , mam na mysli c.ronaldo vs sylvinho. Druga sprawa to ta ze pierwsza bramka moze zadecydowac jak potoczy sie ten mecz :] , jezeli to man utd strzeli pierwsze to jest po meczu , bo zamuruja bramke tak jak chelsea w 1/2 i zamiast pieknego finalu bedzie kaszana , jesli to z kolei barca wyjdzie jako pierwsza na prowadzenie bedzie extra meczyk bo man utd bedzie poprsotu musialo zaatakowac , a wiadomo co sie dzieje jak jakas druzyna sie odkrywa przeciwko barcie :] , mimo wszytko licze na swietne widowisko z wieloma bramkami i z koncowym sukcesem barcelony :D . Rozpisalem sie troche ;d ale jestem w niesamowitych emocjach przed tym meczem i musialem gdzies to napisac :D pozdro dla wszytkich kibicow Barcy i Man utd .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 27 maja 2009 19:55 

Rejestracja: 23 mar 2009 18:47
Posty: 225
Pochwały: 61
Goooooooooooooool :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h