Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum -http://kp500.pl/viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 mar 2011 09:10 

Rejestracja: 24 lip 2010 07:24
Posty: 1225
Pochwały: 140
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: ZTE
Model telefonu: Blade
Wersja SW/OS: Android 2.2
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Springfield
Nie wiem jak innych, ale mnie jako fana sportów m.in. zimowych irytuje fakt, że można sobie wyrobić papiery na astmę, a co za tym idzie - brać specjalne leki. Otóż leki te mają w sobie substancję powiększającą bodajże wydolność płuc. Moje pytanie brzmi: dlaczego sportowcy bez astmy nie mogą się dopingować? Przecież teoretycznie byłoby to równoznaczne z braniem tych leków.
Teraz Justyna Kowalczyk, wraz ze swym trenerem, wyrusza na batalię słowną(mam nadzieję, że bez rękoczynów) głównie przeciwko swojej nemesis, Marit Bjoergen. Tylko żeby udało im się ją wygrać przed zakończeniem sezonu - w końcu to już za 3 tygodnie.

enjoy 8-)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 mar 2011 20:04 

Rejestracja: 19 wrz 2010 19:10
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Sieć: Play
Masz racje, a wszystko to zaczęło się od Liberca. Przed Mistrzostwami w tym oto mieście zawodniczki Norweskie nie mogły w sztafecie marzyć o podium ani nawet miejscach 1-5,6 , a tu nagle wszystkie zachorowały na "Astmę" i biorą specjalne leki a co za tym idzie EPO, i na tych mistrzostwach co dziwne zdobyły Medale o których tylko marzyły.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 03 mar 2011 21:05 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Ja myślę że tego nic nie zmieni ... Ale Justyna i tak wygrała. Jako jedyna jest uczciwa i sprawiedliwa. Dla mnie takie osoby mimo że przegrały są tymi, co wygrały.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h