Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 01 maja 2011 18:13 

Rejestracja: 01 maja 2011 16:41
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: BlackBerry
Wersja SW/OS: instaluje
Sieć: Play
Siema zakupiłem LG GD510 bez wgranego softu. Telefon się nie włącza a po podłączeniu go do pc wyświetla się tylko logo LG i nic więcej. Próbowałem już ze 3 sposoby wgrania i mi nie chce się wgrać ten soft... Możecie mi jakieś sposoby podać? Chciał bym go jutro naprawić a nie czekać do 4 aż sklepy pootwierają i zaniosę go do serwisu... Może to być spowodowane tym, że nie mam org. kabla do LG tylko do NOKI? To USB pasuje do telefonu, nie wiem czy to coś zmienia :]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 maja 2011 19:47 

Rejestracja: 30 gru 2009 22:07
Posty: 3722
Pochwały: 374
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: D821
Wersja SW/OS: CM11
Sieć: Play
Masz reset na logu LG, jedynie co ci zostaje to albo szukać sposobu na odratowanie, albo poczekać, nic więcej...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 maja 2011 19:48 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
viewtopic.php?f=182&t=21305 czytałeś ten poradnik?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 maja 2011 08:26 

Rejestracja: 01 maja 2011 16:41
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: BlackBerry
Wersja SW/OS: instaluje
Sieć: Play
Tak, czytałem. Robię wszystko jak jest w poradniku i na końcu gdy już telefon ma mi się naprawiać wyświetla się "Comport open error". Ktoś wie o co chodzi?? Dodam, że zainstalowałem te sterowniki co są tam podane.

Immortalis telefon się już włącza lecz staje tylko na logu LG, żadnego resetu ani nic...
Po włączeniu telefon wygląda tak. I jak chcę go wyłączyć to normalnie nie mogę tylko przyciskiem.

Mój system to Vista:P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 maja 2011 09:14 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
jak stoi na logo to jest jakby reset. Sprobuj uruchomic program w roznych trybach jako admin, zgodnosci z xp. Ogolnie na viscie moga byc problemy z reanimacja fona ale nie ma na to reguly...

-- 02 Maj 2011, 10:15 --

jak stoi na logo to jest jakby reset. Sprobuj uruchomic program w roznych trybach jako admin, zgodnosci z xp. Ogolnie na viscie moga byc problemy z reanimacja fona ale nie ma na to reguly...

-- 02 Maj 2011, 10:15 --

jak stoi na logo to jest jakby reset. Sprobuj uruchomic program w roznych trybach jako admin, zgodnosci z xp. Ogolnie na viscie moga byc problemy z reanimacja fona ale nie ma na to reguly...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 maja 2011 09:30 

Rejestracja: 01 maja 2011 16:41
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: BlackBerry
Wersja SW/OS: instaluje
Sieć: Play
Właśnie robię to na XP zobaczymy czy się uda.
Ok udało się. Dla tych co mają Vistę. Jeżeli wam nie działa to wystarczy zmienić zgodność tego programu na XP. Robimy to tak:
1. PPM na ikonkę programu i wchodzimy w "WŁAŚCIWOŚCI".
2. Zakładka "ZGODNOŚĆ" i tam wybieramy "Uruchom ten program zgodnie z:" Wybieramy "XP" i OK.
I gotowe, możemy zacząć wgrywać naszego softa.

Pojawił się kolejny problem :]. Gdy uruchomię telefon to muszę go skalibrować. Klikam na tą czerwoną kropkę ale nic nie reaguje. Gdy kliknę na przycisk na dole ekranu to kalibracja mi się wyłącza i dotyk mam przesunięty. Gdy chcę wejść w menu to wchodzi mi w kontakty. To jest wina ekranu?
Ktoś zna jakiś program do przywracania ustawień fabrycznych?

-- 02 Maj 2011 18:05 --

Sorry brak możliwości edycji O_o. Dotyk naprawiłem lecz z niczego zepsuł mi się wyświetlacz:[. Wie ktoś jak to naprawić?

-- 02 Maj 2011 18:06 --

Wyświetlacz się tylko podświetla lecz nic na nim nie ma:/. Właśnie zmieniłem softa na najnowszego i dalej to samo :/.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h