Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 23 sie 2011 08:38 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Mam internet Blueconnect, ale limity danych mnie wnerwiają. Tu was proszę o pomoc w doradzeniu internetu do domu. Nie podróżuje z lapkiem - więc internet mobilny mi jest nie potrzebny. Internetu używam jedynie w domu na lapkach i czasami na PC. Nie mam możliwości internetu przewodowego/kablowego, bo w domu nie ma gniazda telefoni stacjonarnej. Odpada też satelitarny - byłam w punkcie z mamą i za samo podłączenie i anteny oraz inne to 1200zł... Chciałabym mieć internet bez limitów. Proszę bardzo o pomoc, z góry bardzo dziękuję ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 sie 2011 08:40 

Rejestracja: 23 cze 2010 10:19
Posty: 334
Pochwały: 50
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: S8
Wersja SW/OS: Pie
Sieć: Play
No to może internet drogą radiową?

-- 23 sie 2011 09:41 --

Tylko trzeba wybulić max 120zł na router i antenkę, lecz w niektórych firmach dają za darmo, lub 1zł


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 sie 2011 08:48 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
A gdzie mogę znaleźć info o internecie radoiwym? Chodzi mi o stronę internetową lub nazwę firmy


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 sie 2011 08:55 

Rejestracja: 23 cze 2010 10:19
Posty: 334
Pochwały: 50
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: S8
Wersja SW/OS: Pie
Sieć: Play
To już zależy gdzie mieszkasz ;) w każdej okolicy/mieście (itp. ) jest inna firma.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 sie 2011 09:08 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Orange ma internet bez limitu danych i jest bezprzewodowy

Sent from my GT540 using Tapatalk


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 sie 2011 11:20 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
orange to śmieć ... Radiówka tym bardziej, toć co to za problem chyba ze 60zł wydać na wykucie gniazda i podłączenie do linii, płacisz dwa abki, ale jeden za samo łącze telefoniczne, to koszt z 10zł chyba + abek za internet, a możesz mieć net nawet 6mb ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 sie 2011 06:34 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Tak, niby to nie problem... Ja mieszkam w polu prawie że i trzeba by było całą działkę teraz rozkopywać, aby doprowadzić linię telefoniczną.. Jak bym miała taką możliwość, to bym już dawno miała net przewodowy...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 sie 2011 07:45 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
hym,wszystko zalezy od desperacji,mozna w orange sie uklonic izamowić bezprzewodowy internet,w nocy od 22 do 6 rano nie ma limitow,w playu jest tez dosyc spoko tylko nie wiadomo czy play ma tam u ciebie zasieg,no i wracajac do desperacji,prawda jest taka ze usluge musi ci dostarczyc tpsa poniewaz jest dostawca powszechnym,no ale problem tkwi w tym czy odpowiada ci tpsa ,tutaj uzasadnienie prawne
6. Wszyscy operatorzy odmawiają mi podłączenia internetu, bo twierdzą, że mieszkam w miejscowości, w której technicznie jest to niemożliwe. Połączenie z internetem jest mi potrzebne. Gdzie mogę uzyskać pomoc w tej sprawie?

Dostęp do internetu w podstawowym zakresie (a więc wydzwanianego, w opcji dial-up, ale nie szerokopasmowego) jest jednym ze świadczeń, które składają się na tzw. usługę powszechną.


Usługi te powinny być dostępne dla wszystkich użytkowników końcowych stacjonarnych publicznych sieci telefonicznych w całej Polsce, z zachowaniem wymaganej jakości i po przystępnej cenie.

Zgodnie z art. 81 ust. 3 pkt 3 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (DzU z 2004 r. nr 171, poz. 1800 z późn. zm.) w ramach usługi powszechnej trzeba m.in. zapewnić przyłączenie pojedynczego zakończenia sieci w głównej lokalizacji abonenta tak, aby możliwe były połączenia telefoniczne krajowe i międzynarodowe, w tym do sieci ruchomych, obejmujące także zapewnienie transmisji dla faksu oraz transmisji danych, w tym połączenia z internetem.

Ponieważ usługę powszechną powinien oferować tzw. przedsiębiorca wyznaczony, którym na mocy decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest w całym kraju Telekomunikacja Polska SA, to do tej firmy należy zgłosić wniosek o zawarcie umowy i podłączenie internetu, gdy inni dostawcy nam odmówią. W terminie 30 dni TP SA powinna z nami podpisać stosowną umowę i wyznaczyć termin podłączenia. Zgodnie z regulaminem świadczenia usług telekomunikacyjnych (w tym usługi powszechnej), który obecnie stosuje TP SA, termin podłączenia nie może być dłuższy niż 10 miesięcy. Gdyby termin rozpoczęcia świadczenia usług nie został dotrzymany, to konsumentowi przysługuje odszkodowanie. Zasady obliczania odszkodowania określa art. 105 ust. 4 Prawa telekomunikacyjnego. Konsumentowi należy się wtedy 1/30 miesięcznej opłaty abonamentowej pobieranej przez operatora winnego zaniechania za każdy dzień przekroczenia terminu. Podobnie będzie, jeśli TP SA zwleka z zawarciem umowy (nie dotrzymała 30-dniowego terminu na jej zawarcie).

a tutaj dluższa lektura
http://www.coel.pl/index.php?id1=faq


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 wrz 2011 18:49 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
A ten netia hot spot online... By było to u mnie możliwe?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 14 wrz 2011 19:40 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Wg. tego co jest podane na stronce Netii:
Cytuj:
Netia Spot będzie bezpłatnie udostępniany wszystkim klientom, którzy zawrą z Netią umowę na warunkach promocji No Limits, obowiązującej od 9 czerwca. Promocja No Limits to dostęp do internetu tak szybki jak pozwala dane łącze, w pakiecie z telefonem przez pierwsze miesiące w cenie 25 zł miesięcznie a następnie 59,90 zł miesięcznie.


Pozostaje korzystanie z opcji typowo nie kablowych typu Internet z Cyfrowego Polsatu (http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... kazdego.cp) albo męka z BlueConnectami, Iminusami etc. Oczywiście z limitami danych ;/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h