Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
ZANIM ZAPYTASZ - PRZECZYTAJ.... - viewtopic.php?t=13131
Informacja o modyfikacjach - viewtopic.php?f=7&t=28095



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 mar 2009 14:47 

Rejestracja: 05 mar 2009 18:00
Posty: 15
Pochwały: 1
Mógłby ktoś porobić troszkę zdjęć w oryginalnym formacie i wrzucić tutaj na forum?
Z pewnością przydają się dla użytkowników, którzy będą zainteresowani tym telefonikiem.

Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 mar 2009 20:17 

Rejestracja: 01 mar 2009 14:18
Posty: 48

TAKIE ZDJĘCIA ROBI CIASTECZKO


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 mar 2009 22:22 

Rejestracja: 22 mar 2009 14:43
Posty: 24
Pochwały: 6
Witam moi drodzy posiadacze ciasteczek, ja pokaze wam 3 fotki robione w 3 roznych miejscach (zdjęcie w pokoju, zewnątrz i z dobrym oświetleniem w sklepie)

1. mocno oświetlone (skateshop Harlem77-Opole)

Obrazek
Obrazek


2. zewnątrz (h.w.d.p.)

Obrazek
Obrazek


3. w pokoju (małe oświetlenie)

Obrazek
Obrazek


To by było wszystko, myślę że komuś pomogło bardziej przybliżyć sytuację jakości zdjęć :D Zresztą ja nie oceniałem tego fona po jakości zdjęć. Ten fonik zasługuje na dobrego właściciela ;D

n3h: nie zwracajcie uwagi na rozmiar, zostanie to poprawione przy przesiadce na nowy serw


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 09:07 

Rejestracja: 16 mar 2009 08:20
Posty: 342
Pochwały: 16
Wersja SW/OS: V10e
jak komuś bardzo zależy to jeszcze można zdjęcia w photoshopie przerabiać by uzyskać lepszą jakość,ale na tym niestety trzeba się znać


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 12:47 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
nie wklejaj takich wielkich zdjęć, psujesz wygląd forum, wklejaj miniaturki albo odnosniki do zdjęć pozdro

zdjęcia może nie mają dobrej jakości, ale mogą być

ps. zdjęcie 2 nie jest na zwenątrz, tylko robione przez szybę czyli było robione wewnątrz :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 18:29 

Rejestracja: 22 mar 2009 14:43
Posty: 24
Pochwały: 6
niestety próbowałem miniaturki wklejać ale jest błąd na imageshacku i pierdzieli się, a po co komu wygląd forum, chcieliście w oryginalnym formacie wiec macie, dziękujcie mi lepiej a nie krytykujcie :D :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 18:31 

Rejestracja: 22 mar 2009 14:43
Posty: 24
Pochwały: 6
apropo nowej domeny stronki pewnie ciekawa bedzie , na kiedy liczycie wielkie otwarcie ??


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 18:35 

Rejestracja: 22 mar 2009 14:43
Posty: 24
Pochwały: 6
Damon pisze:
zdjęcia może nie mają dobrej jakości, ale mogą być



o jaką jakość tobie chodzi człowieku. to jest 3 mpx . co byś chiał otrzymać zdjęcie z lustrzanki ??!! :| to zdjęcie w skateshopie ukazuje najlepszą jakość aparatu w tym fonie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 18:38 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
Nie no... rozwala mnie to :/ kurcze ludzie, nawet 16 mpix aparatu nie zrobi z telefonu lustrzanki... to są maleńkie obiektywy... poza tym to ma byc w koncu telefon


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 19:00 

Rejestracja: 09 mar 2009 18:42
Posty: 4
ilosc mpx ma niewielki wplyw na jakosc zdjec. w glownej mierze na jakosc wplywa zastosowana optyka. lg shine ma 2mpx a robi niebo lepsze fotki od ciastka wlasnie dzieki zastosowanej optyce schneider-kreuznach


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 19:03 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
Niby Carl Zeiss w nokii miał zrobic furore... jak dla mnie dyskusyjne.
Większosc ludzi uwaza ze kazdy telefon który ma 3,2 czy 5 mpix to juz ekstra foty robi... A jezeli nie robi, to to jakis chłam i wogole juz cały telefon im sie nie podoba


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 19:46 

Rejestracja: 17 mar 2009 07:16
Posty: 79
zgadzam się z Malwiną, mogę się mylić ale jak na telefon który miałem to najładniejsze zdjęcia robi SE k800i ale znowu wtedy trzeba liczyć się z małym wyśw. i cegłą w kieszeni itp itp itp .... wiec nie ma co narzekać pozatym Iphone ma 2mpx i co ? jak na ciastka to zdjęcia są ok.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 19:48 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
brawo Artur. :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 23:14 

Rejestracja: 05 mar 2009 23:24
Posty: 105
ale jeżeli chcecie robić zdjęcia to kupujcie sobie aparaty cyfrowe już są coraz tańsze... telefon służy do dzwonienia i smsowania reszta gadżetów jest po to aby umilić nam czas i życie... a po to są montowane aparaty w telefonach np po to aby zrobić zdjęcie wtedy gdy przypadkiem nie mamy aparatu przy sobie a 3mpx to już chyba główna granica w telefonie bo im większy aparat tym gorsza rozdzielczość... więc nie wiem po co SE wydał telefon z aparatem 12.1mpx...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 mar 2009 23:39 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
po to, żeby testować wyjście pomiedzy cyfrówką kompaktową a telefonem (tak jak twórcy pda cos miedzy laptopem i telfonem :) )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 mar 2009 00:37 

Rejestracja: 05 mar 2009 23:24
Posty: 105
jak dla mnie to jest bez sensu po co robić coś uniwersalnego... przecież wiadomo że nie ma rzeczy do wszystkiego bo wszystkie rzeczy uniwersalne są tak naprawdę do niczego...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 25 mar 2009 06:26 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
LEONPROFFI pisze:
Damon pisze:
zdjęcia może nie mają dobrej jakości, ale mogą być



o jaką jakość tobie chodzi człowieku. to jest 3 mpx . co byś chiał otrzymać zdjęcie z lustrzanki ??!! :| to zdjęcie w skateshopie ukazuje najlepszą jakość aparatu w tym fonie


Jakie wy problemy robicie, wystawiłem po prostu swoja opinie o aparacie a tu nagle 10 osób mówi jedno i to samo :roll: w 5 wątkach, to sie zaczyna robić po prostu nudne, też jestem podobnego zdania że nie ma co narzekać i że telefon jest tylko do łączności a aparat to tylko gadżet, ale żeby już zaśmiecać forum zbędnymi postami to... heh ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 mar 2009 11:19 

Rejestracja: 21 mar 2009 09:07
Posty: 13
jak ktos chce miec dobre fotki z telefonu polecam telefon ktory mialem poprzednio czyli SAMSUNG U600... jest przepasc w jakosci jesli chodzi o 3mega w ciasteczku a 3,2 w u600 ale i tak jestem zadowolony z ciastka :) to nie aparat tylko telefon...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 kwie 2009 09:00 

Rejestracja: 02 kwie 2009 08:37
Posty: 4
Ktos tu mial racje mowiac, ze najwazniejszy jest obiektyw. Ja dodam, ze rownie wazna jest matryca. Niestety obie te rzeczy w cookie sa do bani. Oczywiscie ustawienie poziomow w Photoshopie nieco pomaga, ale juz na wyostrzanie zdjec nie ma co liczyc.
Moja rada, to robic fotki na dworze przy dobrym sloncu a we wnetrzach ZAWSZE oprzec reke o cos stalego. Trzeba tak robic, bo migawka jest bardzo wolna, dostosowana do niskiej czulosci matrycy i zdjecia latwo poruszyc.
W sumie szkoda, ze tak olano funkce aparatu w tym LG, bo ogolnie telefon jest bardzo sympatyczny. 3 mln pixeli, to tylko niepotrzebne obciazanie karty pamieci, a moja stara Nokia z aparatem VGA robi lepsze zdjecia.
Nie zniechecam do kupna tego telefonu a raczej zachecam do kupna jakiegokolwiek aparatu :)

Pzdr

-- 07 Kwi 2009 23:08 --

LEONPROFFI pisze:
Witam moi drodzy posiadacze ciasteczek, ja pokaze wam 3 fotki robione w 3 roznych miejscach (zdjęcie w pokoju, zewnątrz i z dobrym oświetleniem w sklepie)


Fotki moglyby byc lepsze z tego telefonu. Niestety poruszyles :(
Moja rada jest taka : nalezy korzystac z podporki dla reki lub ustawic aparat na samowyzwalacz. Wystarczy opoznienie 2 sek..i wyeliminujemy poruszenia aparatem przy naciskaniu spustu migawki.



Oto dwa przyklady zdjec w pelnej rozdzielczosci. Zrobilem tylko nieznaczne korekty w programie Picasa2 i oba byly robione z reki na samowyzwalacz.


@Damon
Kolor czerwony tylko dla moderatorów!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 kwie 2009 23:00 

Rejestracja: 19 kwie 2009 22:50
Posty: 5
z tego co widzę osoba powyżej jedynie potrafiła zrobić dobre zdjęcia z Ciasteczka, moim zdaniem robi on świetnej jakości fotki, przebija niektóre cyfrówki ( kumpel ma Panasonica Lumixa 6mpx i Ciasteczko robi takie same zdjęcia jak Panasoniczek :D ) wystarczy umieć przyłożyć rękę, żeby nie poruszyć aparatem, ponieważ nie ma on stabilizatora...
a o to zdjęcia zrobione moim ciasteczkiem, jak dla mnie bardzo dobre.
Zdjęcie robione na dworze, przy pochmurnym niebie.

Tak samo


Aparat w ciasteczku oceniam 4+/5 moim zdaniem przy dobrym oświetleniu, zdjęcia na poziomie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h