Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 gru 2013 10:26 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
Witam , chcialbym kupic nowy telefon , lecz niestety mój budżet jest bardzo ograniczony i wynosi tylko 500zł , wiem ze za tą cene nie poszaleje , ale zastanawialem sie nad uzywanym samsungiem galaxy s2 , czy to dobry wybór? telefon moze byc nowy i uzywany , zalezy mi na duzym ekranie , w miarę dobrym aparacie i szybkosci dzialania , bardzo prosze o jakies propozycje , najlepiej z linkami do allegro itp.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 29 gru 2013 11:05 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Jeżeli w tej cenie trafisz s2 to będzie najlepszy wybór.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 29 gru 2013 11:15 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
ale czy warto kupic uzywany telefon , bez gwarancji itp za taką cene ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2013 14:03 

Rejestracja: 06 maja 2009 15:05
Posty: 3062
Pochwały: 319
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: CM-7.2.0-RC0
Sieć: Orange
Wszystko zależy w jakie marki idziesz.
Do pierwszej grupy włóżmy telefony marek LG Samsung HTC Sony Motorola
W tej grupie ciężko znaleźć super mocny telefon ale jest
LG Prada 3.0 (LGP940), LG Optimus 3D(LGP920) i LG Optimus 2X(LGP990)
HTC Sensation XE, HTC Evo 3D, HTC One S i HTC Sensation /XE
czasami trafi się Motorola Atrix w dobrej cenie.
Z Samsungów to raczej w grę wchodzi tylko Galaxy SII
Sony Xperia P, Xperia M, czasami Xperia S
Kolejna grupa to Huawei Lenovo ZTE MyPhone
oraz podgrupa mniej znanych telefonów, podróbek galaxy itp. opartych na MT6577 i MT6589.
Są to tańsze telefony, w większości mają mniejsze wsparcie developerów niż czołowych producentów.
O ile wyżej wymienione marki starają się trzymać jakiś poziom jakości to niestety z innymi może być różnie.
Oczywiście w cenie do 500zł można znaleźć nawet telefon z 4 rdzeniowym procesorem.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 30 gru 2013 14:35 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
S2 warto kupić. Ten telefon jeszcze spokojnie wystarczy na rok. Tylko trzeba mu wgrać custom ROM. Bo niestety samsung psuje dobre telefony zbędnymi bajerami przez co potrafią się zacinać. Z używanych to mozna dostać MyPhone next.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2013 20:38 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
dzięki za odpowiedzi , jesli chodzi o marki to jest mi to raczej obojętne , choć Sony mnie odrzuca , z LG tylko Prada , której nie moge znalesc do 500zl , z HTC wszystkie oprocz one S , ktorego nie chce miec, Motorola ma fajne telefony tylko nie znam i nie moge znalesc zadnego do 500zl , a z reszty to móglby ktos podac jakies konkretne modele ? prosze o pomoc i dziekuje za odpowiedzi

-- 30 gru 2013 21:03 --

co myslicie o takich ofertach http://allegro.pl/htc-sensation-z710e-k ... 26281.html

-- 30 gru 2013 21:17 --

http://allegro.pl/lodz-sklep-jak-nowy-h ... 87871.html


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2013 23:03 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Ja mogę do całego zestawu dodać, może już trochę leciwe, ale równie dobre Sony Neo V i Live With Walkman, jest ich sporo używanych, z gwarancją, w bdb stanie w tej cenie. Jednak mają dosyć małe ekrany i nie wiem czy przypasuje. Na dodatek straciły już wsparcie producenta (co do deweloperów to robią już KitKata) ;-) a tak ogólnie to brałbym Galaxy S II.

Sent from my WT19i running the Android 4.2.2 using Tapatalk 4.

Powered by SwiftKey.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2013 23:12 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
no wlsanie teraz mam live , i chce sie przesiac na cos wiekszego i nowoczesniejszego z lepszym aparatem i duzym ekranem itp


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 30 gru 2013 23:20 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Nie wiem jaki jest sens brania telefonu one Core.
Z nowych telefonów jest też MyPhone duosmart

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 gru 2013 23:24 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
a te htc to jednordzeniowe ? ? , Ray co Ty z tymi myphonami , to takie dobre telefony ? ja nie moge tego znalesc na allegro

-- 30 gru 2013 23:24 --

a te htc to jednordzeniowe ? ? , Ray co Ty z tymi myphonami , to takie dobre telefony ? ja nie moge tego znalesc na allegro


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 31 gru 2013 11:29 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Nawet nie są złe. A mowie tutaj ze one Core to neo V i lww. W kwocie do 500 znajdzie się jeszcze Lenovo a820, galaxy Ace 2. A co do MyPhone to znajdziesz je, np w euro agd rtv czy innych sklepach. Dobry i nowy telefon to jeszcze K&M move. Z każdego będziesz zadowolony.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 31 gru 2013 13:19 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
a co myslicie nad htc sensation , moze wyrwe jakiegos stąd http://allegro.pl/htc-htc-sensation-101 ... &buyUsed=1 do 450zl , co myslicie o tym telefonie ?

-- 31 gru 2013 13:21 --

dlaczego jedne uzywane są za 500zl a inne za np 350zl ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 31 gru 2013 13:40 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Patrz na stan telefonu i uważaj na podróbki. Dlatego taka różnica w cenie. Co do HTC to dobry pomysł żeby go brać.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 31 gru 2013 15:04 

Rejestracja: 23 mar 2010 18:49
Posty: 96
Pochwały: 2
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: L7 II
Wersja SW/OS: 4.1.2
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Nokia Lumia 520
Sieć#2: Heyah
Niektorzy po prostu szybko chca sie pozbyc telefonu poniewaz potrzebuja szybko pieniedzy i wtedy wystawiaja po niskiej cenie na allegro zeby telefon sie szybko sprzedal.
Moderator Globalny Ray:

Bez off topu proszę.


Wysłane z mojego LG L7 II przy użyciu Tapatalka


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 sty 2014 19:37 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
A jest sens bo (przynajmniej ja) jestem zadowolony z Lajwa (a dość intensywnie go cisnę - social, muzyka, internet - wyrabia i to nieźle, szczególnie na AOSP 4.2.2) i podejrzewam, że niektórzy użytkownicy też nie potrzebują pierdyliardu rdzeni, żeby być zadowolonym ze smartfona. No ale jeżeli ciśnienie jest na dual-core no to ok. Sensation albo SGS II.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
PostZamieszczono: 01 sty 2014 20:25 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Tylko po co kupować przestarzałe sprzęty :) ty możesz być zadowolony. Zainstaluj sobie coś bardziej wymagającego i juz jeden rdzeń nie wyrobi i nie mam na myśli gier. I głupota było by tracić 500 zł na stary telefon typu neo V czy lww lub sgs i9000. I nie pisz mi ze 4.2.2 działa sprawnie na jednym rdzeniu bo po dłuższym czasie będzie wolno chodził. Wiem to bo sporo romow testowalem jak miałem jeszcze dziadka i9000.. Kolega, autor tematu mógłby napisać co wybrał

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 sty 2014 21:51 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
mysle ze sie zdecyduje na HTC Sensation , live walkman juz mi nie wystarcza , i nie chodzi tu o gry czy inne tego typu rzeczy ,po prostu potrzebuje czegos nowszego , z większym ekranem i nieco lepszymi parametrami , lajwa i tak mam juz przez dlugie póltora roku

-- 01 sty 2014 21:51 --

mysle ze sie zdecyduje na HTC Sensation , live walkman juz mi nie wystarcza , i nie chodzi tu o gry czy inne tego typu rzeczy ,po prostu potrzebuje czegos nowszego , z większym ekranem i nieco lepszymi parametrami , lajwa i tak mam juz przez dlugie póltora roku

-- 01 sty 2014 21:52 --

mam nadzieje ze wyrwe jakies sensation w dobrym stanie do okolo 450zl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re:
PostZamieszczono: 03 sty 2014 20:17 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Ray pisze:
Tylko po co kupować przestarzałe sprzęty :) ty możesz być zadowolony. Zainstaluj sobie coś bardziej wymagającego i juz jeden rdzeń nie wyrobi i nie mam na myśli gier. I głupota było by tracić 500 zł na stary telefon typu neo V czy lww lub sgs i9000. I nie pisz mi ze 4.2.2 działa sprawnie na jednym rdzeniu bo po dłuższym czasie będzie wolno chodził. Wiem to bo sporo romow testowalem jak miałem jeszcze dziadka i9000.. Kolega, autor tematu mógłby napisać co wybrał

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Mam ten ROM już... miesiąc? I z ciągłą synchronizacją (zasobożerny Facebook, Tweedle, Gmail, Tapatalk, Instagram, Foursquare, SwiftKey (które żre też sporo RAM) i inne pierdoły) nie zwalnia ani trochę. Serio. Kernel 3.4 dale radę. Już nie mówię, żeby kupował starocia, tylko chcę udowodnić, że 4.2.2 może działać bardzo płynnie (z zachowaniem multitaskingu) na jednym rdzeniu.

PS. dodam, że to jest AOSP, czyli nie CM10 który jest beznadziejny :) Zero zbędnych bajerów i wszystko śmiga cacy. Jak dalej nie wierzysz, to nagram kiedyś filmik. Wiem bo też próbowałem CM10 który ssie po całości.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostZamieszczono: 04 sty 2014 22:11 

Rejestracja: 07 paź 2010 17:31
Posty: 91
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: sony xperia p
Wersja SW/OS: Android 4.1.2
Sieć: T-Mobile
pehaemski pisze:
Ray pisze:
Tylko po co kupować przestarzałe sprzęty :) ty możesz być zadowolony. Zainstaluj sobie coś bardziej wymagającego i juz jeden rdzeń nie wyrobi i nie mam na myśli gier. I głupota było by tracić 500 zł na stary telefon typu neo V czy lww lub sgs i9000. I nie pisz mi ze 4.2.2 działa sprawnie na jednym rdzeniu bo po dłuższym czasie będzie wolno chodził. Wiem to bo sporo romow testowalem jak miałem jeszcze dziadka i9000.. Kolega, autor tematu mógłby napisać co wybrał

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN


Mam ten ROM już... miesiąc? I z ciągłą synchronizacją (zasobożerny Facebook, Tweedle, Gmail, Tapatalk, Instagram, Foursquare, SwiftKey (które żre też sporo RAM) i inne pierdoły) nie zwalnia ani trochę. Serio. Kernel 3.4 dale radę. Już nie mówię, żeby kupował starocia, tylko chcę udowodnić, że 4.2.2 może działać bardzo płynnie (z zachowaniem multitaskingu) na jednym rdzeniu.

PS. dodam, że to jest AOSP, czyli nie CM10 który jest beznadziejny :) Zero zbędnych bajerów i wszystko śmiga cacy. Jak dalej nie wierzysz, to nagram kiedyś filmik. Wiem bo też próbowałem CM10 który ssie po całości.



a jak to wgrac do lajwa ? to musze anroida do 4.0 zaktualizowac czy cos z gingerbread zrobic ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 05 sty 2014 17:36 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Zrobimy offtop. Najlepiej jak będziesz miał najnowszego ICS. Musisz odblokować bootloader (ja mam stare zabezpieczenia, więc odblokowałem test-pointem, wtedy zachowuje się klucz DRM potrzebny do Track ID i aktualizacji OTA) i wgrać kernel (ja wgrywałem AOSP 4.2.2 to wgrałem kernel z paczki). Najtrudniejsza część to unlock Test-pointem ale jak już przez to przebrniesz to potem wszystko analogicznie idzie ;) Jak chcesz mogę na PW dobre forum o Xperiach Ci polecić, sam tam jestem ;)


Autor postu otrzymał pochwałę

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h