Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 25 gru 2011 13:19 

Rejestracja: 13 gru 2009 19:00
Posty: 1154
Pochwały: 253
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: Mi 10
Sieć: Orange
Uwaga, piszę ten temat z nudów, poza tym inni opisali swoje telefony, to czemu ta też nimógłbym?

Kronika telefonów Karbonka

Historia moich telefonów jest dosyć pokaźna, postaram się tu opisać każdy telefon który miałem minimum miesiąc.

Nokia 3310
Obrazek
Znana chyba każdemu cegła nie do zniszczenia. Mój pierwszy telefon, dostałem go - z tego co pamiętam - w wieki siedmiu albo ośmiu lat. Miałem takiego samego jak na obrazku, niebieskiego. Grałem na nim w Snake'a, oraz parę innych gier których nazw już nie pamiętam Dbałem o niego jak mogłem. Miałem go niecały rok.

Sony Ericsson K700i
Obrazek
Dostałem go po półrocznej przerwie bez telefonu (ponieważ ważność karty z Nokii się skończyła). Największa jego wada - beznadziejnie słaba bateria która ledwo trzymała jeden dzień. Tak samo jak w Nokii - przeważnie na nim grałem, najczęściej w jakiś badziewny tenis. xd

Nokia 2600
Obrazek
Bateria w SE całkowicie padła, więc moja mam dała mi swoją Nokie 2600. Szczerze, wolałem ją (tą Nokie, nie mamę!) od SE. Znowu - tylko grałem - w Bounce'a oraz Tetris w wersji sweetaśnej. (jakieś misie, pandy itp. xd)

Samsung Z370
Obrazek
Oooo, to był telefon. Dostałem go w Play w styczniu. Za tamtych czasów (2009 r.) był to najchudszy telefon 3G, z tego co oczywiście pamiętam) Aparat 2 Megapiksela robił bardzo dobre zdjęcia. Bateria też długo trzymała. Niestety, podczas zabawy ze znajomymi (chyba kwiecień 2009r.) spadł mi na chodnik z dość dużym impetem (chyba biegłem, a telefon wyślizgnął mi się z ręki). Pękł wyświetlacz, tata chciał mi go wymienić, lecz po pierwsze nie było już gwarancji, po drugie, nigdzie ni było wyświetlacza do kupienia. Siedział długo w szafce, niedawno oddałem go do szkoły na recykling :]

Sony Ericsson K770i
W zamian za zniszczonego Samsunga dostałem miesięczną karę bez telefonu. Po tej karze, tata dał mi swojego SE K770i. Telefon świetny, aparat 3.2 MPX robił doskonałe, dobrej jakości zdjęcia, był wytrzymały, solidny, a bateria przy dość długim młuceniu w gry (2h) miała 60-70%. Miałem go ok. pół roku.

LG KP500
Obrazek
Znany chyba każdemu Cookie, dzięki któremu trafiłem na to forum :E Mój pierwszy telefon z ekranem dotykowym. Dostałem go we wrześniu 2009. Na początku uważałem że to średni telefon lecz większość ludzi w szkole uważała że jest świetny. Po ok. pół roku wgrałem pierwszy motyw - złoty motyw, oł jea! Wiele z nim przeżyłem, miałem go najdłużej ze wszystkich telefonów - aż rok i 3 miesiące. Teoretycznie ma więcej bo do dziś leży w pudełeczku po SciPhone, o którym potem opowiem... ;> lecz po prostu już z niego nie korzystam. Wymieniłem w nim obudowę.

SciPhone i9+++
Obrazek
Telefon kupiłem w sierpniu 2010 roku jako test, jako iż kosztował tylko 100zł (+ przesyłka 50) tata mi go kupił. Przyszedł z Chin po ok. dwóch tygodniach. Szczerze, był to mój najgorszy telefon, nielicząc tego, że mógł działać na dwóch kartach SIM, to była jego jedyna zaleta. Był słabo zrobiony, obudowa uginała się, rysik się złamał, aparat przestał działać, a w lutym 2011 roku pękł panel dotykowy (kolego w szkole mnie szturchnął, telefon mi wypadł z dłoni i kaput) czego efekt możecie zobaczyć wyżej. xd

LG GT540
Obrazek
Swifta dostałem w poprzednie Święta, służy mi do dzisiaj. Chciałem go, ponieważ wtedy cieszył się dobrą opinią i dużo ludzi na forum go miało lub chciało mieć. Oraz drugi powód - Android. Mnóstwo gier i aplikacji pobierałem i wpychałem w Swifta. Niedawno był w nim wymieniany wyświetlacz, ponieważ Swift spadł mi na kafelki w łazience. Jak zastępczy telefon posłużył mi stary poczciwy KP500. Od wczoraj mi służy tylko do dzwonienia, czemu tylko?

iPod Touch 4G 32GB
Obrazek
Mimo iż nie jest to telefon, postanowiłem go dodać do tej listy. Dostałem go w tą wigilię, sprowadzony ze Stanów. Tata, kupił mi wersję 32GB ponieważ była jakaś promocja w sklepie Apple. Marzyłem o nim prawie pół roku, opłaciło się czekać do Wigilii :E


Co dalej?
Prawdopodobnie moim kolejnym telefonem będzie Samsung Galaxy Ace, którego dostanę po moim tacie, albo LG Swift Black, który mnie i mego tatę interesuje. Jeżeli nie dostanę któregoś z nich, będę musiał czekać do listopada 2012 r. na koniec umowy...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h