Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 19:53 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
nokia c6? w plusie może uda ci się mixa złapać? ;]

-- 30 Wrz 2010 20:54 --

http://www.playmobile.pl/pl/telefony/nokiac6/index.html

tu masz naprzykład MIXturę playa


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:01 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Taa , telefon wymiata ;p Ile może stanieć do stycznia taki z simlockiem ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:04 

Rejestracja: 23 paź 2009 15:20
Posty: 616
Pochwały: 217
a kto to wie xD


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:19 

Rejestracja: 28 gru 2009 16:12
Posty: 131
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
polecma lg etna
dotyk
qwerty
2 mpx
rozdzielczość 240x400
za 300 zł może już kupić na allegro


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:27 

Rejestracja: 16 sie 2010 18:20
Posty: 105
Pochwały: 10
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Wave
Wersja SW/OS: Bada 2.1
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: Galaxy mini
Sieć#2: Orange
Samsung Corby Pro,bardzo fajny,aparat 3.2mpix,wifi,qwerty,zmienne obudowy,nie ma tylko systemu(ale ja i mój kuzyn w 5 min. wgraliśmy ten z omnii xd )


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:32 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Nie samsung ie wchodzi w grę a szczególnie ten ;p etna też nie, coś troszkę droższego ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:34 

Rejestracja: 16 sie 2010 18:20
Posty: 105
Pochwały: 10
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Wave
Wersja SW/OS: Bada 2.1
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: Galaxy mini
Sieć#2: Orange
yokozuki pisze:
Nie samsung ie wchodzi w grę a szczególnie ten ;]

Czemu?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 30 wrz 2010 20:36 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
?Mało ludzi go posiada, poza tym nie jestem przekonany do samsungów. I ta żenująca obudowa..i za tani, wolę coś lepszego ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 07:05 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
Może G1? Stworzony, przez znana firmę HTC, posiada Androida, wysuwaną klawiaturę QWERTY, myślę, że na allegro z Twoim budżetem udało by się go nabyć używanego, w tej cenie z tym systemem nic lepszego nie kupisz. Nokię dotykową z qwerty i ekranem dotykowym tej wielkości ciężko będzie dostać. Warto dodać, że Nokia C6 nie jest warta swojej ceny, to przerobiona 5800, czyli nic ciekawego, odgrzewany, mulący kotlet (do tego ciężki ;) ).


Co do LG GT540 Swift to trzymaj się z dala od tego SYFU, dobrze radzę, ten telefon ma ekran oporowy podczas gdy standardem dla Androidów jest ekran pojemnościowy i pojemnościowy multitouch, przez to gówienko oporowe bardzo dużo gier i aplikacji nie da się używać poprawnie a część nie nadaje się do niczego, do obsługi wymagają dwóch palców jednocześnie, na Swift możesz o tym zapomnieć. Kolega z pracy wziął Swifta w Orange i jest wściekły, kilka innych osób ma Androidy z ekranami multitouch i biedak aż się ślini jak widzi fajne gierki i programy które u niego nie są w stanie działać normalnie. Problem występuje również w emulatorach które używają takich ekranów, spróbuj np w grze w wykonać skok dla którego trzeba jednocześnie jednym palcem trzymać kierunek a drugim nakazać skok, na oporowym ekranie jest to niemożliwe. Ostrzegam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 15:30 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Możliwy jest dotyk w dwóch miejscach na raz i nie wprowadzaj ludzi w błąd (chociażby Cookie ma emulator multitoucha), wystarczy tylko napisać sterownik w grze. G1 jest syfem, do tego starym. Swift ma 2x lepsze 'bebechy'. G1 nie ma trybu macro ani AF, więc jak dla mnie już odpada, poza tym G1 ma oporowy ekran (podobnież jest tak giętki, że ma się wrażenie, że się rozlewa - to ja dziękuje (i pewnie yokozuki też)). Ja osobiście nie widziałem gry na Androida, która by nie działała na Swifcie, a testowałem wiele, nawet te bardziej wymagające. Jedynymi wadami jakie zauważyłem w Swifcie to jest:
- nieco trzeszcząca obudowa,
- trzeszczący głośnik (co jest chyba największą wadą, ale jak dla mnie nie, ponieważ nie słucham muzyki z głośnika, ale na słuchawkach, a dźwięk ze słuchawek przebija te z serii muzycznych dotykowych nokii)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 17:54 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
Silnik w aucie też można podkręcić i będzie lepiej działać;) Człowieku pomyśl, to, że można napisać to wiadomo od dawna, ale nikt w to nie bawi bo za dużo z tym roboty więc nie zasłaniaj się jak w tym powiedzeniu, że każdy swój ogonek chwali, rozumiem, że nie było cię stać na porządny telefon i wziąłeś namiastkę androidowego smartfona. Zrozum, LG wprowadziło ekrany oporowe, żeby obniżyć cenę produktu i wcisnąć go masom których nie stać na coś lepszego, osoby takie biorą jak produkt jak leci, ktoś kto oprócz funduszów ma pojęcie o nowych technologiach nie weźmie Gt540. To jedyny firmowy Android na rynku z ekranem rezystencyjnym, przez co są takie kłopoty, gdyby ich było znacznie więcej to programiści bardziej by zadbali.
Miałem okazję widzieć kilkanaście aplikacji i gier które na Swifcie nie działały jak trzeba, cześć funkcji nie była dostępna co utrudniało używanie a w grach nie działały wszystkie funkcje np bieganie do którego były potrzebne dwa palce na ekranie, przez to straciłem chęć na zakup tego telefonu, szkoda nerwów na nabywanie czegoś czego możliwości programowych nie da się w pełni korzystać. Masz wątpliwości co do moich słów, to zapytaj się na polskim forum Androida w dziale o Swifcie(adres znajdziesz w Google).
Fakt G1 jest starszy, ale bez przesady, ma 528 mhz procka a Swift 600mhz no i jedynie Android w wersji 1.6, jednak poza tym jest w swojej grupie cenowej bardzo ciekawą konstrukcją, której cena pójdzie dodatkowo w dól za sprawą wchodzącego na rynek G2. Co do auto focusa to G1 akurat go posiada.
Powiem, Ci, że sam kupuję telefonik z Androidem, za niecałe 2 miesiące, sporo modeli widziałem i testowałem i im bardziej się zagłębiałem tym coraz więcej wad odkrywałem. Pod uwagę brałem Samsungi I5700 i I5800, ale kilka braków technicznych odrzuciło mnie od nich, miałem wielką chęć na Swifta, ale ekran i zbyt słaby procesor mnie odrzuciły od niego, SE Xperia 10 wciąż nie ma nowej wersji systemu, wersje mini są strasznie okrojone, Motorola Milestone bardzo mi się podoba, lecz nie wiem jak w przyszłości będzie z dostępnością akumulatorków jako, że firma ta nie jest zbytnio popularna nad Wisłą i tak zakładany budżet rósł rósł aż zacząłem myśleć nad HTC Desire i Samsungiem Galaxy S I9000, ostatecznie wybór padł na tego drugiego i wkrótce będzie mój. Tym sposobem zaczynając od pułapu cenowego I5700/5800 i Swifta wydam x3 tyle, żeby móc w pełni cieszyć się z funkcjonaliści systemu. Podkreślam jeszcze raz, wiązałem plany ze Swiftem, do czasu, aż miałem możliwość w pracy porównać go z innymi modelami na tym systemie(G1, I5700, Desire, Milestone), to co zobaczyłem ostudziło mnie. Musisz widzieć, że mam bzika na punkcie nowinek technicznych, 2-3 razy w roku zmieniam telefon(czasem w ciągu jednego tygodnia zdarzało mi się kupować, ze względu na jakąś wadę która mnie raziła) i tak od 10 lat. Przechodząc na Andka, żegnam się definitywnie z Nokią do której wrócić już nie zamierzam.
Jeśli ktoś koniecznie chce zakupić Swifta to przecież mu nikt tego nie zabrania, trzeba mieć jednak świadomość wad tego modelu jak i każdego innego(np Samsung w modelach I5700/I5800 w ogóle olał kwestię akceleratora 3d w efekcie mimo procesora 800 mhz, niektóre rzeczy chodzą tak wolno, że nie da się używać-głównie gry, na Swifcie jest znacznie lepiej).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 19:21 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Już miałem pisać długą wypowiedź, ale wolę nie odbiegać od głównego tematu.
1. Tak, nie stać mnie na lepszy telefon, no i? Miałem do wyboru np. Spice, zamiast Swifta, jednak coś mi powiedziało, żebym wziął LG.
2. Yoko wyznaczył odpowiednią kwotę na telefon, więc podałem mu najlepszy telefon według mnie. Że niby 'chwale ogonek'? Podaj mi lepszy telefon w tej przedziale cenowej. Gdyby napisał do np. 900zł to oczywiście że poleciłbym mu coś innego. Wszyscy piszą, żeby nie kupować Swifta, bo ma oporowy wyświetlacz. Mi osobiście jeszcze nigdy to nie przeszkodziło, ba - nawet wychodzi na plus, bo nie mam zamiaru ściągać rękawiczek w zime, po to, żeby odczytać smsa, czy wyłączyć alarm. G1 gdyby dopiero wyszedł, to by został ogłoszonym słabszym od Swifta, ale że jesty już dużo czasu na rynku, to wiadomo, że jest do niego więcej modów itd. No ale - zależy kto jaki ma gust. Ja nie mam zamiaru wracać do starych cegieł, jeśli yoko to nie przeszkadza, to niech bierze G1, to jego wybór.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 19:52 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Oj widzę 2 techników inteligentnie kłócących się ze sobą ;p Tak, na razie jestem przy swifcie albo noki c6, może stanieje do stycznia..

hubert91, a według Ciebie jaki telefon powinienem wybrać ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 20:01 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
A możesz dokładniej napisać czego oczekujesz? Bo np. C6 może zamulać, a nie napisałeś nic o tym, czy Ci to przeszkadza czy też nie ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 01 paź 2010 20:05 

Rejestracja: 16 sty 2010 15:22
Posty: 7391
Pochwały: 1531
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Model telefonu: X Play
Sieć: Play
Coś takiego jak w cookiem minimalne zacinania na nie odchudzonym cuscie ? Nie wiem, powiedzcie co musiałbym sprawdzić aby dowiedzieć się czy telefon mi odpowiada czy też nie, jakbym już szukał go w komisie.I ile mniej więcej może stanieć.. ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 paź 2010 08:57 

Rejestracja: 22 gru 2009 15:56
Posty: 900
Pochwały: 137
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Motorola
Wersja SW/OS: V10f_05
Sieć: Orange POP
Swift swift hmm yoko jak go kupię to ci napisze jak się sprawuje i wtedy zadecyduje jaki telefon w szkole mam kolegę który ma g1 i porównamy


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 paź 2010 10:19 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
Jeśli masz wybór Swift a C6 to bierz tego pierwszego, ten model Nokii nie jest wart swojej ceny, to odgrzewany kotlet, zmodyfikowany lekko 5800 z dodaną fizyczną klawiaturą qwerty i kilkoma zmianami kosmetycznymi w menu które nie mają realnego wpływu na działanie, najważniejszy element czyli procesor pozostał bez zmian(co ciekawe dotykowe Nokie mają SŁABSZE procki od klasycznych, 434mhz vs 600 mhz) więc telefon będzie często przymulać;) Warto również pamiętać, że teraz Nokia wprowadza nowego Symbiana ^3 więc kupując c6 zostaniesz wkrótce na lodzie z brakiem nowych aplikacji (C6= symbian s60v5 = ^1).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 paź 2010 10:36 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Tu się zgodzę, bo brać C6 to iść w pewnym sensie na rzeź. Te Nokie są stare ( w sensie, że mają stare technologie), wyglądają jak cegły i nie mają za wiele w środku (wiem, bo miałem 5230 i to była tragedia). Jeżeli C6 vs. Swift, to Swift wygrywa.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2010 19:43 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
G1 stary ale przecież można wgrać aktualizację do nowszego ;p Ekran oporowy ma taki sam jak w Swifcie... telefon nie jest zły... tobie Kamil to zawsze tylko w głowie "najnowsze technologie" :E C6 to gu...cio jak ich mało... Symbian to badziewie i będę to powtarzał dopóki Nokia nie zmieni systemu na np. Androida xd
Hmmm... pomyślałbym nad Swiftem albo jakimś w miare tanim Androidem ;)

Pozdro.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 13 lis 2010 22:15 

Rejestracja: 05 lip 2010 23:15
Posty: 536
Pochwały: 41
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Samsung
Model telefonu: Galaxy S Plus
Wersja SW/OS: Android 2.3.6
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Brak
Poza tym jeszcze dodam, że ludziom odpada klawiatura :lol: Luzy są już po tygodniu podobno :D
Więc masz już odpowiedź, chyba, że wolisz oddzielnie klawiaturę a ekran :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h