Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 17 maja 2010 17:39 

Rejestracja: 08 lis 2009 15:47
Posty: 1827
Pochwały: 296
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC10
Wersja SW/OS: Android 7.0
Sieć: Play
Witam, znalazłem taką stronkę na której można kupować rzeczy chińskie bez płacenia za przesyłkę. Znalazłem podróbę iphona link: Co o tym myślicie??


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 maja 2010 18:00 

Rejestracja: 29 sty 2010 18:14
Posty: 61
Pochwały: 6
Wersja SW/OS: V10f
Nie no w sumie nie jest to az taka tragedia, chociaż ja osobiście wolę oryginały od podróbek xd Ale różnica cenowa też jest duża, iPhone 3GS w zależności od ilości pamięci kosztuje ok. 1-2 tys PLN, a ta podróba parę stów, więc jak kto co woli, jednak jak już wcześniej wspomniałam, wolałabym zbierać całe życia na oryginał niż kupować jakąć chińską podróbę xd


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 maja 2010 18:09 

Rejestracja: 15 maja 2010 20:07
Posty: 4
Wersja SW/OS: v10n
nie kupuj tego!!! mialem kiedys chinola sciphone i9 masakra, wyswietlacz to porazka, trzeba wciskac mocno, dzwiek do dupy, zdjecia tak samo, moze lans jest bo nipy iphone, ale chyba lepiej miec np cookie i cieszyc sie ze sie nie meczysz z odblokowaniem menu albo chodzeniem po menu;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 maja 2010 20:50 

Rejestracja: 08 lis 2009 15:47
Posty: 1827
Pochwały: 296
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC10
Wersja SW/OS: Android 7.0
Sieć: Play
Mam podróbę iphona sciphone i9+++ leży w szufladzie :) ale ten jakiś porządniejszy i tak kupuje oryginała 3gs 2 tyś. w moim abonamencie :/ Ale opłaca się ;] ale że to ma na serio androida...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 23 maja 2010 16:11 

Rejestracja: 27 wrz 2009 16:48
Posty: 227
Pochwały: 51
Podobno jak spadnie z 20 cm na ziemie to wyświetlacz pójdzie , którego w serwisie nie można zamontować ani kupic x.x


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 20 cze 2010 13:52 

Rejestracja: 19 cze 2010 12:32
Posty: 5
Wersja SW/OS: KP501AT_10k
a wi-fi pewnie jakieś2 metry nie kupię takiego złomu na allegro jest tego kilka stron <nie>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 sie 2010 09:04 

Rejestracja: 05 wrz 2009 10:22
Posty: 156
Pochwały: 4
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: KP500AT_V10d
Jeszcze się okaże , że zapłacisz przelewem , a oni Ci telefonu w ogóle nie przyślą czy coś ; P
Ja miałem okazję zobaczyć Nokle n95 na żywo i to była masakra. Obudowa jakby się miała rozpaść
Na aparacie napis " Carl Zez " czy jakos tak , a obok tego 5mpx , a w rzeczywistosci robil zdjecia jak VGA.
Nie polecam chińskiego gówna.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h