Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 12 paź 2011 19:12 

Rejestracja: 05 mar 2011 11:07
Posty: 1673
Pochwały: 359
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: LG
Model telefonu: Nexus 4
Wersja SW/OS: Android 4.4.4+
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Nexus 7
Tu piszemy, jak zaczeliśmy przygodę z grafiką komputerową.

Ja ściągałam dla koleżanki GIMPa, bo ona nie miała neta. Z czystej ciekawości zainstalowałam go na swym lapku. Zaczełam robić, a raczej próbować grafikę na jednym forum. Kilka, a raczej kilkanaście tutków z gimpuj.info i coś zaczynałam robić. Później rejestracja tutaj, robienie grafiki na zamówienie. Rozkręcało się tak powoli i dalej się uczę grafiki. Nawet nawet to mi wychodzi.

A jak ty zaczełeś/aś tą przygodę? Opisz ją nam wszytskim ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 paź 2011 19:48 

Rejestracja: 26 lut 2010 00:10
Posty: 84
Pochwały: 13
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10f
Drugi model telefonu: Brak
Jakoś od zawsze interesowała mnie różnego rodzaju grafika. Zawsze pociągały mnie rysunki odręczne itp. ale jakoś nie mam do tego talentu. Pewnego razu na pewnym forum, zobaczyłem wtedy dla mnie ("wtedy" ponieważ jeszcze nie wiedziałem co to dobra grafika :P) nawet fajny obrazek i jakoś koleś podał pod nim nazwę programu w którym go zrobił. Pomyślałem sobie że i ja mogę coś takiego spróbować zrobić, więc ściągnąłem ten program i tak to się zaczęło. Zacząłem najpierw jako samouk, wstawiałem prace na forum o grafice i kierowałem się opiniami i komentarzami oceniających. Później zacząłem zaglądać w pewien dział który nazywa się "Tutoriale" :P i jakoś to idzie :D. Grafika stała się taką moją małą pasją. Małą ponieważ nie oddałem się jej zupełnie, tworzę grafikę gdy mam czas lub chęci, no i gdy mam jakieś zlecenie. Staram się szlifować swój styl i prace do perfekcji :P staram się odwiedzać różne ciekawe strony i fora związane z grafiką komputerową aby podpatrywać lepsze prace i uczyć się od ich autorów :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 paź 2011 20:42 

Rejestracja: 21 gru 2009 14:06
Posty: 2289
Pochwały: 324
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Inny
Model telefonu: ..
Sieć: Inna
Sieć#2: Inna
Ja zacząłem od grafiki 3D w programie blender, a dokładnie od tutoriali w pcformacie potem przeszedłem na grafikę 2D w gimpie i robię layouty czy różne inne rzeczy, oczywiście tworzę wszystko od zera bez żadnych renderów pomijając sygnatury i avatary.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 12 paź 2011 21:12 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
ehh ;/ moja przygoda to masakra,tak naprawde zacząłem od flash(co bylo masakra,program macromedia)potem poszedłem po rozum do głowy i pobrałem program 2d&3d desinger i gif desinger i mi sie oczy otworzyły ;] pobrałem adobe (przez przypadek)photoshop i zacząłem coś tam tworzyć,hym od tego mementu można powiedziec ze coś tam potrafie stworzyć,ale niestety z uwagi na to że zacząłem od tyłka strony moje wizje graficzne śą spaczone ;| potrafie każdą grafike ozywic ale nie potrafie (przynajmniej w większosci pzypadków)dać tej grafice życia od samego początku ;| ,ale za to loga umiem robić ;* no i we flashu też nie jestem beznadziejny ;*


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 21 lut 2012 17:21 

Rejestracja: 25 gru 2010 14:04
Posty: 95
Pochwały: 6
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: v10_e
Sieć: Heyah
Drugi model telefonu: Brak
A moja przygoda zaczeła się około 2~2,5 lat temu. Początki GIMP, to była wieeeeeeeeelka masakra, pixelami się bawiłem :D Potzem przyszła pora na Photoshopa co prawda 7 ale działął :D Działałęm jako samouk, tylko kumpel w późniejszym czasie mnie nauczył chmurki robić
<3 Teraz działa na Photoshopie CS (pierwsza wersja CS :E) nadal jako samouk i nawet ładnie wychodzi,a ludzie chwalą za kunszt graficzny, zreszta co ja się będę: http://mmaciek12.deviantart.com/ Chapać :E


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h