Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 19 cze 2011 18:02 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
Tak sobie pomyślałem ze wielu z was ,zadaje se nieraz pytanie jaka czcionke uzyła firma do swojego logo :? ,lub jaka czcionka jest np na sygnaturze :? ,ja miałem ten sam problem gdy szukalem odpowiedzi jaka czcionke uzyło htc do swojego logo,no i znalazlem :D (moze to dla nie ktorych jest juz od dawna znane ,ja w kazdym badz razie znalazlem te stronke dopiero teraz :E )
Wiec tak wchodzimy sobie na stronke

Uploadujemy interesujacy nas napis,lub obraz (max obrazu to 360x275 czcionki 100,czxyli jak mamy za duzą to se musimy zmniejszyc i w tedy upnąc) i klikamy dalej

system zeskanuje na czcionke ,w pola ponizej wpisujemy litery(system rozpoznaje małe i duze) i klikamy dalej

pojawi sie nam takie cosik :D

i jak to sie mowi BINGO :o czionka htc to ,niestety jest przy niej znaczek web,czyli jest platna ,nalezy w tedy sciagnac sobie ja z innej stronki,ale jak znaczka nie ma to stronka przekieruje nas od razu do linku gdzie bedziemy mogli sobie pobrac ;] to tyle :E

-- 05 Lip 2011 15:43 --

z uwagi na to ze PhM strasznie marudzil zeby miec te czcionke ,a ona płatna przeciez jest ,wiec zapodaje wam czcionke ktorej ja uzywam jako zamiennik,wiec tak to sa dwie czcionki,jedna orginalna htc a druga to 2 i 3 segment loga,inaczej mowiac te druga mozecie pisac i bedzie wygladac ze piszecie logiem htc ale ona nie ma h wiec h bierzecie z tej orginalnej htc,dla mniej zorientowanych zamieszczam psd ,zeby sobie popatrzyli ;)

haslo


Pochwały przyznane za post: 4

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h