Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum: viewtopic.php?f=22&t=580



Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 18 lis 2011 20:21 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
napisałem oto taki post
Ja mam takie pytanie,w jakim celu na funkcji Globalny Moderator są trzymani jeszcze Dominik i Madie (z całym szacunkiem dla tych osób),no swoje zrobili ,teraz nie maja czasu to czas iść na emeryture,są na forum :Młode Wilki" i trza im dać szanse ,a nie ciągnąc bezpodstawnie starą nomenklature ,to tyle ,tylko bez obrazy ,ale cóz tyrza iść do przodu dać szanse innym

Zostal on przeniesiony do kosza,hym ,zdedykacja ze mam sie nie wtrącac ,to bardzo ciekawa dedykacja,ale to co zostalo zrobione potem to najgorsze s....stwo w dziejach forum ,zostal mi zabrany przyjaciel,mam nadzieje ze n3h sie wkoncu obudzi i wywali pana Phm z funkcji do ktorej sie nigdy nie nadawał,to potwarz dla tego forum żeby ten czlowiek pelnił nadal to stanowisko,to tyle


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 20:24 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Ojojojojo, no przepraszam Cię bardzo. Do cholery jasnej z jakiej paki żeś zrobił globala z tego tematu, CZŁOWIEKU, TAKIE RZECZY SIĘ PISZE NA PW, NIE NA FORUM, A TYM BARDZIEJ GLOBALU. Jeszcze jeden taki wybryk i ban. Odebrany Ci został przyjaciel, bo nadużywałeś dobrodziejstw tej rangi. Twój ciągły spam, w postaci takich tematów nie może być tolerowany.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 20:30 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
globala zrobiłem po 3 krotnym kasowaniu mojego postu ,to jest temat sprawy forum ,tych tematow sie nie kasuje ,za moich czasow za kasowanie tematow lecialo sie, ale teraz widac jest inaczej ,a tak wogle to se banuj,zbanuj wszystkich zostan sam,i se pisz na sb o androidzie , <hahaha> pozdrowionka


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 20:33 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Ekhm ... raz przeniosłem do kosza. Sprawy co kto robi a co kto nie robi z ekipy, to są sprawy TYLKO I WYŁĄCZNIE EKIPY. Uwierz mi ... użeranie się z Twoim ciągłym spamem w tym dziale nie należy do najprzyjemniejszych, moja cierpliwość też ma granice. Pzdr.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 20:50 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
chlopie spam to ty robisz,ja moze w swoich postach 20 razy zaspamowalem nie wiecj,przyjaciel ma mi byc zwrocony to tyle,zaslozyłem na niego,natomiast bardzo mnie martwi ze tacy jak ty tez beda miec prawo do tej rangi,tacy jak ty mam namysli ludzi ktorzy nic dla tego forum nie zrobili,oprocz swoich wątpliwych przemyslen i wrzucania z wiedzy z wikipedi nic dla tego forum nie zrobiłes ,aha bym byl zapomniła twoje tutki <lol> ale skarbie gdyby nie RAY to te twoje tutki to na smietnik mogly by iść ,poniewaz tak naprawde to on jest ich autorem,więc troche ogarnij sie <papa>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 20:55 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
No ciekawe, bardzo ciekawe, wg Ciebie nic nie zrobiłem, a wg. innych coś jednak zrobiłem, Ty też sporo zrobiłeś, ale przeginasz powoli. A przyjaciela nie będzie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 21:04 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
no cóz trudno ,zapomniałem dodać jeszcze o jednym człowieku wielkim o BigBoy(o uploaderach nie wspominam bo sa oni wielcy sami w sobie),przyjaciel ma byc zwrocony albo foum zegna sie z wszystkimi plikami wrzuconymi przezemnie ,ja tu nie mowie o grafice tylko o wszystkich wrzutach i reuploadach i mirrorach,czas do 22.30 po tym czasie zostanie wszystko przerzucone na haslo ,i to nie jest szantarz tylko apel o to co mi sie nalezy


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 21:13 

Rejestracja: 30 sie 2010 22:22
Posty: 2342
Pochwały: 236
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 13 Pro
Wersja SW/OS: iOS 17.3.1
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Xiaomi Mi9
Buahahahaha, no Ty na prawdę myślisz, że szantażem coś zdziałasz ? oj nieeeee. Myślisz, że zagrozisz że pousuwasz pliki i już lece logować się do PA żeby Ci fileta oddać ? oj mylisz się ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 18 lis 2011 21:29 

Rejestracja: 09 sie 2009 13:24
Posty: 2607
Pochwały: 1195
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Sony Ericsson
Model telefonu: w995
Wersja SW/OS: 1215-7995R1HA03
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: Brak
<lol> to skasujcie moje pliki w dziale wp7 <lol> ;*reszta na haslo ,a co mi tam <lol>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 19 lis 2011 00:47 

Rejestracja: 19 mar 2011 17:02
Posty: 39
Pochwały: 1
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: GT540
Wersja SW/OS: 2.1 Android
Sieć: Orange
Drugi model telefonu: LG kp501
Ludzie, trochę przesadzacie...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h