Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Który telefon jest lepszy?
KP500 77%  77%  [ 280 ]
KU990 23%  23%  [ 83 ]
Liczba głosów : 363
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 29 mar 2009 15:52 

Rejestracja: 16 mar 2009 20:44
Posty: 1472
Pochwały: 123
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10e
Sieć: Plus
Drugiego telefonu nie miałem, więc nie wiem jak go ocenić, ale po opiniach innych oraz po informacjach o oby dwu telefonach uważam również że KP500 jest lepszy


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 02 kwie 2009 20:39 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
Cookie kosztuje 649zl a Viewty 699zl. mam wybrac na osiemnastke jeden z tych telefonow na urodziny;] i mam problem, bo kusi mnie lepszy aparat. z drugiej jednak strony fajniej bedzie miec jakies gadzety:D no i stad moje pytanie czy ten czujnik ruchu jest rzeczywiscie taki fajny. to znaczy co wlasciwie mi po nim:D czy jest na przyklad duzo gier w ktore moglbym grac na nim? albo jakies interesujace programy? albo w ostatecznosci cos uzytecznego typu slowniki jezykowe? z gory dziekuje za rozwianie moich watpliwosci


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2009 13:42 

Rejestracja: 17 mar 2009 19:09
Posty: 28
Pochwały: 6
w ciągu miesiąca napisze pełną recenzje dla obu fonów... obecnie mam cookie ale wczoraj zamówiłem sobie ku990 i będę miał praktyczne porównanie, a nie teorie zasłyszane :)
Co do cookie to już teraz poznałem jego mocne i słabe strony... rozpoznawanie pisma nie jest idealne ( np U jeśli nie ma bardzo rozwartego łuku, prawie zawsze pokazuje mi się jako V), czasem lepiej posłużyć się qwerty, granie na ekranie dotykowym nie jest łatwe, przynajmniej jeśli ktoś ma "męskie" rozmiary dłoni, czasem naciśnięcie wyświetlanych klawiszy muszę powtórzyć gdyż nie następuje reakcja na wybranie opcji itp... żyroskop np nie działa w słowniu gdzie przydała by mi się qwert, a nie wklepywanie z ekranowych cyferek bez opisu, brak możliwości zmiany wyglądu (brak motywów i ogólnie pojętej "personalizacji"), aparat w cookie jest lichej jakości i stary poczciwy z mojego ex K750@W800 bije go na głowę, dziwnie skromna pamięć wewnętrzna telefonu, ale to pewnie zasługa księgowych z LG, a nie inżynierów... dźwięk w odtwarzaczu i radiu jest do przyjęcia choć słuchawki mają jakąś dziwną konstrukcje i muszę zakupić przejściówkę aby podłączać coś lepszego..., dużym plusem jest wyświetlacz.... kolory, rozdzielczość jak i jakość obrazu jest naprawdę wysoka, przydatną funkcją są 2 pulpity do których dostęp mamy za pomocą jednego muśnięcia palcem, lubię mieć porządek w fonie dlatego na jednym pulpicie jest tylko ulubiona tapetka , na drugim skróty do kontaktów:)... bateria nie jest nadzwyczajna, ale biorąc pod uwagę wielkość wyświetlacza to i tak dobrze trzyma przy normalnym użytkowaniu, wygląd telefonu przypadł mi do gustu, ale to już subiektywne odczucie każdego z osobna, lubię prostotę wykonania i jakość (choć kp500 wygląda "delikatnie" to przeżył upadek na twarde podłoże z wysokości 1 metra:P )
Ogólnie to dobry telefon jak na budżetowa serie komórek z ekranem dotykowym...pojawiały się głosy że nie ma G3, wi-fi itp... posiadam kilka telefonów i osobiście nigdy nawet nie użyłem wideo-konferencji itp, nie widzę też powodu do posiadania wi-fi, do internetu z prawdziwego zdarzenia mam komputer, więc po co płacić za coś czego się nie używa lub używanie będzie sprawiało więcej kłopotów niż pożytku? ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2009 14:53 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
dobre i to:D ja musze zdecydowac sie miedzy tymi dwoma telefonami gdzies tak do 20 kwietnia:) wiec prosze o jak najszybsze porownanie:)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2009 19:35 

Rejestracja: 22 mar 2009 15:38
Posty: 21
NA temat KU990 moge sie sporo wypowiedziec , gdyz ma go moj kolega i dlugo spedzilem na bawieniu sie nim , jesli ktos ma jakies pytania sprobuje odpowiedziec :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 04 kwie 2009 20:08 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
a umialbys go porownac z lg kp500?:) jesli nie to chociaz opowiedz o wrazeniach i mozliwosciach tego telefonu w praktyce


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 14:47 

Rejestracja: 22 mar 2009 15:38
Posty: 21
KU990 jak wszedzie czytales jego glowna zaleta jest aparat ... :D robi on bardzo dobre zdjecia ale kamera jest jeszcze lepsza 120 klatek/s to duzo . Przez to nagrany film jest bardzo plynny ... . Menu ma bardzo zblizone do KP500 ale rozni sie kolorami . Moj kolega ma dosc sporo muzyki i filmow , wiec telefon troche zamula nawet czasmi trzeba czekac z 15 s aby odtworzyc film . Sms-y pisze sie tak samo jak na ciastku lecz dzieki czujnikowi ruchu w KP500 wystarczy przekrecic fon i mamy klawiature Qwerty , a w KU990 trzeba wchodzic w opcje i zmienic ale moim zdaniem nie sprawia to problemu . Aparat w KU990 nie ma oslonki i trzeba uwazac aby go nie zarysowac , jest on dosc duzy a na dodatek na srodku . Gdy trzymamy go w rece obcieramy go paluchami i jest brudny . Przed kazdym uzyciem nalezy przetrzec. Sam nie moge wybrac miedzy tymi dwoma telefonami , gdzy w jednym jest swietny aparat a w drugim menu ... i co tu wybrac :D mysle ze komus pomoglem :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 15:17 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
ja, dalej mam watpliwosci. bo ciasteczko jest tam gdzies w promocji w media markt do 11IVbr chyba za 649zl. a w germanos maja ciagle viewty za 699zl. i nie wiem ktorym telefonem bardziej sie zachwyce.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 16:36 

Rejestracja: 17 mar 2009 19:09
Posty: 28
Pochwały: 6
BARTOSZ pisze:
ja, dalej mam watpliwosci. bo ciasteczko jest tam gdzies w promocji w media markt do 11IVbr chyba za 649zl. a w germanos maja ciagle viewty za 699zl. i nie wiem ktorym telefonem bardziej sie zachwyce.


A tu masz niby na kartę w O2 ale bez simlocka i menu nie brandowane:) wiem bo sam taki mam i wychodzi poniżej 500PLN



@Damon
Koduj Linki!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 17:19 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
no wlasnie, tu chodzi ze mam do wyboru niejako te dwa sklepy(babcia mi kupuje ten telefon). co znaczy "menu nie brandowane"? ja nie potrafie sie zdecydowac, bo na tym forum zachwalaja ciasteczko, a mowia ze viewty jest do nieczego. na innym forum o ku 990 z kolei jest na odwrot:D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 17:42 

Rejestracja: 17 mar 2009 19:09
Posty: 28
Pochwały: 6
nie brandowane to znaczy, że masz softa jak z fabryki LG, nie jest przerabiane pod konkretną sieć komórkową.... tzn np nie masz przymusowych demek, tapet, motywów albo na stałe wpisanej strony głównej operatora sieci w przeglądarce itp... masz tak jak by uniwersalne oprogramowanie działające z tą samą funkcjonalnością bez względu od jakiego operatora kartę sim włożysz...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 18:25 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
ok, dziekuje Ci za wytlumaczenie:)to teraz mysle co fajniejsze zyroskop czy aparat. jaka jest funkcjonalnosc zyroskopu, bede mial jakas ucieche z niego w jakis konkretnych aplikacjach?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 kwie 2009 21:11 

Rejestracja: 01 kwie 2009 18:41
Posty: 57
Pochwały: 2
sniper00 pisze:
Co do cookie to już teraz poznałem jego mocne i słabe strony... rozpoznawanie pisma nie jest idealne ( np U jeśli nie ma bardzo rozwartego łuku, prawie zawsze pokazuje mi się jako V)


akurat jeżeli o to chodzi to cookie ma tą funkcję poprawioną w porównaniu do viewty. na 990 cudem(dla mnie:P)było napisanie czegoś pismem ręcznym a na moim 501 co nieco już da się napisać. ja bym do tego i tak nie przykładał takiej wagi. pismo ręczne to technologia w komórkach jeszcze raczkująca i nie ma co na nią tracić czasu:P chyba że ktoś chce poszpanować:P qwerty rocks!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2009 14:59 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
BARTOSZ pisze:
Cookie kosztuje 649zl a Viewty 699zl. mam wybrac na osiemnastke jeden z tych telefonow na urodziny;]


za 700 PLN to bym bez zastanowienia brała nowego SE... :D :P poza tym ciastko kosztuje niecałe 450-500, a Viewty jakieś 550...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2009 15:56 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
juz sie zdecydowalem na ku 990. a gdzie mozna za taka cene z gwarancja niby kupic? na allegro, ja sie troche boje kupowac.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2009 18:35 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
Ja kupiłam z gwarancją 24 miesieczną, pełen komplet, nówka, dostalam do tego jeszcze pare drobiazgów których nie ma w komplecie. Zapłaciłam 450 zł (Allegro). We Wrocławiu w wiekszości komisów można kupić nowki za 470-490 zł, wiec zastanawiam się skąd Ci się wzieła cena prawie 700 zł


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 kwie 2009 21:42 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
bo wszyscy rtadzili mi kupowac tutaj: http://sklep.germanos.pl/control/product/~category_id=TELEFONY2G/~pcategory=GERM_TELEFONY/~product_id=TE-LG-KU990-002-BL

na allegro troche sie boje kupowac, bo te strony jakos dziwnie wygladaja i w ogole. nie wzbudzaja zaufania. ja jestem ze szczecina.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2009 11:27 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
Jeżeli Ci kasa nie robi róznicy to ok ;) a jeśli robi, to polecam przejść się po serwisach w mieście.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2009 12:30 

Rejestracja: 02 kwie 2009 20:27
Posty: 10
serwisach czy lombardach? to ma byc prezent dla mnie wiec nie place, to jest najtansza oferta w sklepach. choc znalazlem ostatnio na allegro sklep u mnie w szczecinie i za 660zl sprzedaja.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 10 kwie 2009 13:03 

Rejestracja: 09 mar 2009 20:40
Posty: 311
Pochwały: 8
w lombardach są raczej uzywane / z łapanki, nie polecam ;) mowie o sklepach*, sewisach LG albo komisach.

* nie mam na myśli germanos, Media Markt, Saturn itd, tyko sklepy zajmujące się samą sprzedażą nowych telefonow i akcesoriów do nich


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h