Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 08 gru 2010 17:22 

Rejestracja: 22 cze 2009 21:27
Posty: 99
Pochwały: 5
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10F 07
A więc czekam na wasze sugestie i opinie ponieważ chce sobie kupić nowy telefon i ciekawią mnie oba a mogę wybrać tylko jeden.Mam jeszcze pytanie czy ma ktoś Xperie i czy może mi powiedzieć czy ma ona lampę błyskowa i jaka rozdzielczość ma aparat ponieważ widziałem raz 3.2 a raz 5

Omnia
Obrazek

Xperia
Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 gru 2010 19:22 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
Odpuść sobie Samsunga Omnia, to stary model na starym Windows Mobile 6.1, który dosyć sporo zamula, ma kiepściutki ekran oporowy(bez rysika ciężko się używa), jest mało intuicyjny w użyciu co bardzo irytuje chwilami kiedy starasz się dotrzeć do danej funkcji, ekran ograniczony do 65 000 kolorów(Windows Mobile tylko tyle umie obsłużyć). Warto pamiętać, że na rynek wszedł system nowy Windows Mobile 7 który wypiera starą 6 i za jakiś czas zostaniesz bez nowego softu ponieważ wszystko będzie pisane tylko pod nową wersję systemu.

Zdecydowanie lepiej wybrać SE Xperia X8, to nowy model telefonu, ma system Android, bardzo przyjazny w użyciu, do niego jest dostępna masa programów i gier, w tym duuuuuuuuuuuuuuużo darmowych. Sam telefon i system działa o niebo szybciej no i co ważne Android wkrótce będzie najbardziej popularnym system w smartfonach, co oznacza, że o nowe gry/aplikacje nie ma się co martwić.
Aparat ma 3 mpix i nie posiada lampy błyskowej.

Moim zdaniem wybór jest prosty, z tych dwóch modeli TYLKO i wyłącznie SE Xperia X8 wart jest zakupu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 gru 2010 20:40 

Rejestracja: 05 lis 2009 21:54
Posty: 536
Pochwały: 298
Marka telefonu: HTC
Model telefonu: HTC HD2
Wersja SW/OS: WM6.5+CM7+MIUI
Sieć: Play
Drugi model telefonu: Xperia X8
Xperia pomimo 3.2MP robi dobre zdjęcia ;)

Przykładowe zdjęcia(nie moje):
Obrazek
(Phone Arena)
Obrazek
(Phone Arena)
Obrazek
(Phone Arena)

Fabrycznie ma on Andka 1.6, ale jest aktualizacja do 2.1, co już daje wiele nowych funkcji/wsparcie nowych gier i aplikacji.

Porównanie(wielkościami) Androidowych Xperii:
Obrazek
(Phone Arena)

__________________________

Dodatkowo robi ładne filmy(29FPS):

(Phone Arena)

Krótko: Bierz Xperię, szajsunga odstaw w wspomnienia :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 08 gru 2010 21:06 

Rejestracja: 22 cze 2009 21:27
Posty: 99
Pochwały: 5
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: V10F 07
no tak może robi ładne zdjęcia a co jeśli jest np ciemno ? ;P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 09 gru 2010 07:44 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
Jak jest ciemno to nikt normalny zdjęć telefonem nie robi, miałem jakiś czas temu Sony Ericssona C901, serii Cybershot(komórki fotograficzne) z 5 mpix autofocusem, ksenonowa lampą błyskową jak w prawdziwych aparatach(Samsung Omnia ma tylko diody LED) i robił świetne zdjęcia, ale nawet mimo tak dobrej lampy błyskowej zdjęcia wychodziły gorzej gdy było ciemno a w nocy to już w ogóle(robiąc zdjęcia w nocy trzeba mieć statyw ze względu na dłuższy czas naświetlania, sprzęt trzymany w ręce rozmazuje obraz).
Większość aparatów w telefonach ma tylko diody LED(np Omnia) a nie lampy ksenonowe(ja np SE C901,Nokia 6220c), a diody to sobie można wsadzić w pewną część ciała a nie używać do focenia(tak serio to one prawie nic nie dają, chyba że używasz ich jako latarki:P ).
Moim zdaniem do aparatu w telefonie nie należy przykładać przesadnej uwagi, do zdjęć kup sobie cyfrówkę;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 lut 2012 12:54 

Rejestracja: 01 lut 2012 18:27
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500 CooKie;)
Sieć: Orange
Bierz se xperie x8,sam mam sobie ja zamiar zakupic:)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 17 lut 2012 20:39 

Rejestracja: 14 maja 2009 17:44
Posty: 8517
Pochwały: 2296
Płeć: Kobieta
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: SE
Sieć: Orange
Po 2 latach zapewne coś kupił...
Zamykam i na przyszłość patrz na daty ostatniego postu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h