Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 05 cze 2010 22:27 

Rejestracja: 27 cze 2009 22:03
Posty: 19
Pochwały: 1
Na rzecz BB, porzuciłam swoje "kultowe" ciasteczko.
Na początku kupna telefonu myślałam o LG: dobry, dotykowy telefon, z mnóstwem bajerów.
Sms-y łatwo się piszę i wgl cud, miód i orzechy. Po 3 miesiącach jego użytkowania miałam po prostu ochotę go wyrzucić przez okno? Całe męczenie się z softami, wgrywanie tamtego, sramtego.
Zwieszanie się, samoczynne wyłączanie. Oczywiście wszystko da się naprawić, ale zbyt długą i męczącą drogą. Tak więc wydane na Cookie 500 zł poszło na marne.
Zapewne każdy zna kultową Curve i jej działania. Więc bezsens jest przedstawiać tutaj,
że ma WIFI i jest to inteligentny telefon. Po prostu pomyślcie logicznie nad zakupem.
Tutaj "zdjęciowe" porównanie telefonów.
http://img17.imageshack.us/img17/5696/dsc3176o.jpg
http://img200.imageshack.us/img200/1664/dsc3177.jpg
http://img534.imageshack.us/img534/5028/dsc3179.jpg
Tak więc czy nie lepiej jest znaleźć używanego BlackBerry, kompletnie zniszczone,
nawet nie włączającego się za 100-200 zł (takich aukcji jest mnóstwo) i przeznaczyć
na odnowę 200-300 zł i zrobić kompletne czyszczenie systemu co daje nam 500 zł za telefon,
który jest jak nówka? A na dodatek wynosi tyle ile przeciętna cena LG KP500. :)
Plus zero męczenia się z softami, proste wgranie nowego OS'a i spokój na 2 lata :>


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 06 cze 2010 07:23 

Rejestracja: 09 lis 2009 21:18
Posty: 433
Pochwały: 85
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: G8
Sieć: Plus
Ja uważam że ten pomysł z odnową może być dobry


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 cze 2010 16:15 

Rejestracja: 31 maja 2010 15:33
Posty: 20
Pochwały: 2
Wersja SW/OS: AT_V10a
Wiesz dla mnie Cookie są najlepsze i nie chce black berrego ani noki n70 czy cos tam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 07 cze 2010 16:35 

Rejestracja: 30 maja 2010 21:50
Posty: 140
Pochwały: 11
Płeć: Mężczyzna
Wersja SW/OS: Galaxy S I9000
Nie żebym był złośliwy, ale takie tezy zwykle wygłaszają ludzie którzy nie grzeszą wiedzą o telefonii komórkowej ;)
Wiesz jak miałem Cookiego i Avile, to na początku było wielkie "wow" jaki fajny ekran, dotyk z czasem jednak radość zamieniła się we frustrację z powodu okropnej ograniczoności obu modeli, do tego u znajomych zboczyłem w akcji, Samsunga Omnie, Iphona 2g, HTC Magic i Nokia 5800, wtedy poczułem się rozczarowany, gdy okazało się marnie oba wypadają na punkcie wymienionych wyżej. Postanowiłem, je szybko sprzedać nim stracą na wartości, za sprzedanie obu i dołożenie okrągłej sumki z wypłaty kupiłem Nokię E52 z system Symbian a dwa tygodnie później dotykową Nokię 5230, również z system Symbian, różnica jest ogromna i teraz już wiem, że nigdy więcej nie kupię telefonu bez systemu operacyjnego jak Kp500 Cookie czy Avila.

Shash dobry zakup, zrobiłaś, wprawdzie nie miałem w ręku jeszcze niczego od BB, ale podono są niezłe no i system operacyjny robi swoje.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h