Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin forum - viewtopic.php?f=22&t=580



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 03 lip 2010 08:07 

Rejestracja: 15 gru 2009 09:23
Posty: 167
Pochwały: 13
Wersja SW/OS: V10F_07
z ta kartą sd jest tak narazie wyszla pelno wymiarowa ale niedlugo pojawią sie mini SD i mikro SD SDHC itp a co do oprogramowania to karta ma je w sobie napewno to nie bd takie wifi jak w laptopie czy w netbooku ale jakies zawsze bd
cookie 9/10
iphone 8/10 <== kijowe zjecia i totalna masakra z internetem niby 3g a cookie chodzi szybciej


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
PostZamieszczono: 24 gru 2010 15:53 

Rejestracja: 28 sty 2010 17:35
Posty: 394
Pochwały: 93
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: Apple
Model telefonu: iPhone 4S
Wersja SW/OS: 6.0b4
Sieć: T-Mobile
No i nadszedł czas kiedy mogę w końcu napisać w tym temacie. Miałem Cookacza z kartą pamięci 2 GB, odchudzonym CUST oraz softem V10F_07. Teraz mam czarnego iPhone 3G 8GB z softem iOS 4.1 z odblokowanym multitaskingiem oraz tapetą pod menu, oczywiście po jailbreaku. No i sytuacja jest taka:

wygląd: Mi się bardziej podoba iPhone, no ale to jest kwestia gustu
szybkość pracy: iPhone bije tu Cookie pod każdym względem, aplikacje ładują się bardzo szybko
ekran dotykowy: iPhone ma i lepsze kolory, bo aż 16 mln kol., (a cookie 256 kol.) i lepszą czułość.
aparat: Cookie ma lepszy, na komputerze lepiej wyglądają tez zdjęcia z cookiego, niz z iPhone, aczkolwiek na iPhone ten aparat jest o wiele lepszy graficznie i ma zooma, cookie nie
aplikacje: Bez komentarza. Na iphone aplikacje to sama przyjemnosc, o javie na cookiem sie nawet nie wypowiadam...
cena: kazdy z tych tel. jest warty swojej ceny, patrzac na cookie cena jest ok, ale tez za wiele sie za nia nie dostaje, iphone drozszy, ale warty ceny, uwierzcie mi, rozkrecalem go i uhuhu... solidnosc na maxa, polecam

Podsumowanie:
ekran (od 1 do 5): iPhone (5) : LG (2)
szybkosc pracy (od 1 do 5): iPhone (5) : LG (3,5)
aparat: iPhone (3) : LG (4)
ogolem: iPhone wygrywa 13- 9,5


Uwazam, ze cookie jest dobrym poczatkiem zabawy z telami dotykowymi, pozniej kupujcie iphone!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h