Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy





Znajdziesz nas na:
FACEBOOK  |   TWITTER  |   YOUTUBE


Ogłoszenie

Drogi Użytkowniku!

W związku z rozpadem ekipy forum i totalnym zlekceważeniem przez administratora powoli kończymy swoją działalność. Wszystkim stałym jak i nowym użytkownikom serdecznie dziękujemy za lata współpracy i zaangażowania w rozwój serwisu, który niestety nie podołał tak dużej transformacji na jaką liczyliśmy.

Podpisano ~Stara Gwardia LGForum aka. KP500.PL


Regulamin forum


Regulamin Forum - viewtopic.php?f=22&t=580
Regulamin dodawania plików - viewtopic.php?f=22&t=809
Generator postów - viewtopic.php?f=305&t=27164



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [MIX] Ccleaner
PostZamieszczono: 18 cze 2011 17:26 

Rejestracja: 07 maja 2011 12:11
Posty: 90
Pochwały: 16
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: KP500
Wersja SW/OS: V10F_07
Sieć: T-Mobile
Drugi model telefonu: Samsung Galaxy Ace
Ccleaner

CCleaner umożliwia usunięcie tymczasowych lub potencjalnie niechcianych plików pozostawionych przez niektóre programy, takich jak Firefox, Opera, Internet Explorer, Safari, Google Chrome, Windows Media Player, eMule, Google Toolbar, Netscape, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip, i innych[2] oraz historię przeglądania, ciasteczka, zawartość Kosza, zrzuty pamięci, fragmenty plików, pliki dziennika, pamięć podręczną systemu, dane aplikacji, historię automatycznego uzupełniania i inne dane. Zawiera także funkcję oczyszczania rejestru systemu Windows z błędnych lub niepotrzebnych wpisów.

CCleaner może być również wykorzystany do odinstalowywania programów. Dodatkowo CCleaner umożliwia zarządzanie programami uruchamiającymi się przy starcie systemu. Użytkownicy mogą wyłączyć uruchamianie niektórych programów w celu przyspieszenia startu systemu. Od wersji 2.13.8 CCleaner pozwala również usunąć punkty przywracania systemu. Potrafi też usunąć dane z wolnej przestrzeni dyskowej za pomocą narzędzia Drive Wiper.

PROSZĘ UŻYWAĆ OCZYSZCZACZY REJESTRU Z POWAGĄ!
Takie programy potrafią uszkodzić inne.
Nawet nie próbujcie się ze mną kłócić, bo wiem co mówię, już miałem takie przygody, że takie programy usuwały mi wpisy rejestru które były niezbędne.
slowa Immortalis



Ostatnio zmieniony 18 cze 2011 17:48 przez Luki979, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Ccleaner
PostZamieszczono: 18 cze 2011 17:33 

Rejestracja: 30 gru 2009 22:07
Posty: 3722
Pochwały: 374
Płeć: Mężczyzna
Marka telefonu: LG
Model telefonu: D821
Wersja SW/OS: CM11
Sieć: Play
Tu tak samo, też dodaj o tym co wspomniałem w innym programie do czyszczenia rejestru ;e

EDIT: A może dodałbyś że to ja napisałem wtedy? ;|


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by ® Forum Software © phpBB Group. Theme created StylerBB.net
Samsung Avila, Monte, Wave, Galaxy - LG forum - Jak usunąć Śledzika? - Centrum Nokia - Centrum Samsung Corby
Copyright © 2009-2011 by n3h